Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem érezni iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem érezni iránta valamit, de pár éve elutasítottam, mit csináljak most?

Figyelt kérdés
6 évvel ezelőtt megismertem egy fiút. Eléggé magának való volt, nem érdekelte semmi, csak a számítógépes játékok. Miután jobban megismertük egymást ő szerelmet vallott nekem, de én elutasítottam, mert akkor már alakult egy másik fiúval valami. Aztán megszakadt köztünk a kapcsolat, pár hónapja viszont újra találkoztunk és teljesen megváltozott. Nagyon jó állása van, közben tanul és valahogy teljesen más lett a viselkedése, mintha teljesen más ember lett volna. Én úgy érzem elkezdtem iránta érdeklődni, bár ő már kijelentette, hogy hülye volt, amikor azt hitte köztünk lehet valami és már szimplán csak jó ismerősként gondol rám. Szerintetek mit csináljak?
2017. szept. 5. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hagyjad őt, hadd találjom normális lányt
2017. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Elkezdtem érezni iránta valamit" Igen? És? Mi az a valami amit neki értékelni kellene?
2017. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tizenhármas ***** válasza:

Ha már egyszer visszautasítottad, akkor szerintem hagyd békén, ez elúszott. Legalább a büszkeséged megőrzöd :D

Bár ha ő is kijelentette hogy " hogy hülye volt, amikor azt hitte köztünk lehet valami ", akkor ez elég egyértelmű.

2017. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom 6 évvel ezelőtt téged sem az érdekelt ami most és te sem ugyanígy viselkedtél. A kérdésedből meg az jön le, hogy most már csak azért tetszik mert jó állása van és megkomolyodott. Van ilyen, de felejtős.

Jópofa, hogy azt gondolod, hogy 6 év után még neki kellene hálásnak lennie csak azért mert most már neked is tetszik. Ha valóban komoly férfi lett belőle akkor felesleges erőlködnöd.

2017. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el programokra vagy mond el neki mit érzel, hogy lehet nem volt jó döntést az akkori. Szerintem az ego beszél belőle.
2017. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!