Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális így érezni? Kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így érezni? Kell valaki, de nem kapcsolatra? L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gyerekként is mindig fiúkkal baràtkoztam, velük jöttem ki jobban már akkor is. Most, hogy felnőttem, már senki nem akar velem csak barátkozni. Ezen az sem segít, hogy pàrkapcsolatban élek.

Egy valaki volt csak éveken át, akit kb úgy szerettem, mintha a testvérem lenne, de vele is megszakadt a kapcsolat.

Senki nem tud ràm csak baràtként tekinteni, idővel az is belèm szeret, aki nem olyan szándékkal ismert meg.

Annyira bànom, hogy nincs bàtyám, vagy idősebb fiú rokonom, nagyon szeretnék valakit ennyire közel magamhoz lelkileg, de nem fizikailag.


Normàlis ez?


23l


2017. szept. 23. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Akkor mondok neked újat, a természet így alakította ki, ha ellenkező neművel kerülsz jó viszonyba óhatatlanul és beindulnak a hormonok, ha neked szimpatikus az illető és úgy látod, ő is szimpatizál veled.


Te csak átvered a fiúkat, mert valószínűleg tudatosan is olyan embereket választasz barátkozásra, akik iránt érzed, hogy nincs nemi vonzalmad, viszont ezek a nyomorultak nem tudják, hogy te amúgy már direkt ilyen célzattal kezdted el a szociális kapcsolatépítést.


Viszont van egy javaslatom, ismerkedj homoszexuálisokkal, ott biztos nem lesz problémád, ezt komolyan mondom.

2017. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem vannak srachaverjaim, es erdekes modon meg egyik se vallott szerelmet, csak olyanok akikkel konkretan randiztunk es nem csak haverkodtunk. Erdekes modon leteznek, akik fel tudjak fogni, hogy valaki kapcsolatban el es nem nyomulnak ra. Nekem is van, aki bejon a sracok kozul, de ennyi, nem szeretek belejuk, mert van baratom, kozottuk is van aki kapcsolatban el, de olyan is aki szimplan felfogja, hogy nem vagyok szabad preda.
2017. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem nyomult ràm a többség, volt, aki évek utàn jelentette ki, hogy jobb lenne, ha nem folytatnànk, mivel ő többet érez egy ideje.


62%-os, vidd màshovà a frusztràciódat. Nem külső alapján baràtkozom, lett már korábban baràtsàgból kapcsolatom, ill volt, akit én is helyesnek tartottam. Csak èpp nem akartam többet

2017. szept. 23. 11:56
 14/17 anonim ***** válasza:
olyan 15 év múlva nem lesz ilyen problémád
2017. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért kell neked mindenképpen férfi barát? Jó érzés ha odavannak érted mi? Jó csak vicceltem, értem mire gondolsz (férfiként) nekem nem kell magyarázni milyen egy férfi és egy nő barátság szempontjából. Szerintem ez csak akkor jöhet létre ha mindketten kb 0 szexuális vonzalmat táplálnak a másik iránt ergó nem tetszenek a másiknak túlzottan. De ha te egy jó csaj vagy akkor ne csodálkozz már. És mi az utolsó mondatod? Nem elég a barátod/párod? Minek neked lelki szemetesládának egy férfi? Lehet nem vagy ám olyan jófej, hogy megérje veled "csak barátkozni"
2017. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor megint csak nem értelek.

Akkor csak addig gáz ez a sztori amíg te nem akarsz kapcsolatot egy barátságból?


Ne aggódj, nincs semmilyen frusztrációm, csak már a bögyöm tele az ilyen éretlen idiótákkal mint te.

2017. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En se fiukent, se ferfikent nem vagytam noi baratokra.

Suliban osztalytarsakkal (33 csaj, 5 fiu osztaly voltunk) joban voltam es nem akartam toluk semmit. Volt baratnom. Az egyikukkel tenyleg kialakult valami baratsag fele (neki is volt baratja). Aztan miutan mindketten szinglik lettunk es a kozepiskolanak is vege lett, a szuletesnapomon csak sikerult csokolozni. Tehat ez sem volt baratsag, csak valami nem tudom mi.


Egyetemen mar nem haverkodtam szaktarsakkal, ott mar csak olyan lany ismeroseim voltak, akikre alapbol nem hajtanek ra. Konkretan az akkori baratnom baratnoi vagy barataim baratnoi.

Veluk is remekul elvoltam, de ez sem volt baratsag.

Amint szakitottam a baratnommel, nem dumaltam tobbet a baratnoivel sem.

Ha pedig egyik haverom dobta a csajat vagy forditva, akkor vele se dumaltunk tobbet.


Meloban a kolleganoimmel nagyszeruen kijovok es jokat beszelgetunk, segitunk egymasnak es meg ossze is ulunk neha meginni valamit, de ha nem lennenek munkatarsaim, akkor nem tartanek veluk ilyen kapcsolatot.

Akkor lenne ketto kozuluk, akiknel beprobalkozok, de ennyi. (Hazinyulra nem lovunk soha.)


Nem tudok elkepzelni olyat, hogy en egy novel csak baratkozzak, ha a kulso tenyezok nem ezt hozzak.

2017. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!