Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szakít a barátnőjéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít a barátnőjével, ha engem szeret? 21/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe beleszerettem, és elvileg ő is belém.. De kiderült 1 hónap "együttlét" után, hogy barátnője van. Ezután megszakítottam vele a kapcsolatot egy időre, de aztán úgy alakult, hogy kibékültünk, és én úgy érzem, még mindig szeretem. Ő azt mondja, már nem jó a kapcsolata a barátnőjével, inkább szenved, mint boldog, viszont valamiért mégsem szakít vele.. Engem pedig mindig keres, ölel, és érzik rajta, hogy szeret engem. És nekem panaszkodik a barátnőjéről, és hogy mennyire utálja már ezt az egészet. Viszont nem értem, hogyha ennyire rossz a kapcsolata, miért nem vet neki véget. Én megmondtam neki, hogy amíg megvan a lány, addig tőlem ne várjon semmit, mert így nekem nem megy.

Milyen okból nem szakít egy srác, ha már nem boldog egyébként?


2017. szept. 23. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert szereti (nem szerelmes módon) a megszokott dolgokat is.
2017. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra vár, hogy így is beadd a derekad. Valószínűleg korántsem annyira szar a kapcsolata, mint mondja. A férfiak szeretnek ezzel a szöveggel csajozni.
2017. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Mert te csak egy hobbi lyuk vagy, amin nevebol eredoen van lyuk is, meg olyan ostoba is melle, hogy meghallgatja a vinnyogasat, es mindezert nem kell oranket x ezret fizetnie mint ahogy egy prostinal kene.

Ne legy naiv. Ha egy ferfi szeret (bar, a tortenetben abrazolt kispocsot nem hivnam ennek), akkor veled lesz. Es pont. Nincs mit tovabbgondolni ezen.

2017. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert még a lányban van energia, amit kitud belőle szipolyozni. Utána Te vagy a következő.
2017. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen patkánygechiket legszívesebben lenyakaznám, mint ez a hazug féreg.
2017. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ugyanez volt velem is... A lány folyton mondogatta, hogy adjak neki időt... Folyton csak szenvedtem, ennek ellenére mégsem szakított a barátjával. Ne pazarold az idődet ilyenre. Keress olyat, aki veled akar lenni, nem csak egy pótlék vagy a másik mellett... Hamar elmegy az élet.
2017. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj a szokásos csajozó szöveg: "Rossz a kapcsolatom/házasságom,szegény én".

Majd mindjárt elkezdem sajnálni.. :DD


Ne dőlj be neki, ignoráld!


L

2017. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert igy 2 puncija van.2 punci tobb mint 1 punci.
2017. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

szeret téged, csak nem eléggé.


de ezek szerint beéred ennyivel ("aztán úgy alakult, hogy kibékültünk).

2017. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Az eddigi szeretöim 3/4-e is feltette ezt a kerdest.


3-mal kapcsolatban tenyleg ugy ereztem, hogy mely erzelmeket taplalok irantuk, ami erzödött is rajtam. Volt, akivel megosztottam belsö vivodasomat, amivel nem szandekosan biztattam es hitegettem.


A többieknek egyertelmüen mondtam, hogy kapcsolatban vagyok es ez nem is fog valtozni.


Meg mindig együtt vagyok baratnömmel. Barmennyire kontroverzen hangzik, szeretem. Nincs ra elfogadhato magyarazat, hogy megis miert alakul alkalmankent ugy, hogy mellette hosszabb-rövid ideig szenvedelyes kapcsolatokat apolok.


Ezt azert irtam, hogy tudd, en is olyan vagyok, mint a fiu, akit szeretsz. Csak, mivel nem ismersz, nem neztel a szemembe, nem öleltelek at, azert valoszinüleg visszataszitott, amit elöbb irtam. Ez a helyzet, amikor tisztan gondolkodsz es ez igy van rendben. Ha komolyat szeretnel, ne vesztegesd az idödet! Szerinted, mi lesz, ha valoban összejönnel vele? Miböl gondolod, hogy megvaltozik? Es ha igen, elhinned neki? Ha nehezebb idöszakotok van, kinek panaszkodhat majd rolad? Ha kesik, vajon kit ölel?


Ha mar most, a szenvedelyes megismerkedes fazisaban nem eleg erösek az erzelmei, hogy csak teged akarjon, akkor kesöbb mi lesz?


Sajnalom, de a sraccal valami nincs rendben es csak a fajdalmat jelenthet szamodra... Sajnalom, de valami nincs rendben velem...

2017. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!