Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a fiatal huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal huszonéves párok, fiúk vagy lányok akik starbucks-os pohárral, iphone-al rohangálnak egész nap drága ruhákban a belvárosi utcákban, és kávézókban, plázákban ücsörögnek meg konditerembe járnak minden nap, mit dolgoznak?

Figyelt kérdés
Megveszik az 1-es BMW-t vadi újan, minthogy jobbat vegyenek használtan, de honnan van ennyi pénzük? Diplomás vagyok, de itt is az ultramázlisták a szakmámban kifognak egy MAXIMUM (de az már tényleg a teteje) nettó 400-as állást, de még ők sem engedhetnek meg ilyen életszínvonalat maguknak.

2017. szept. 23. 17:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Gazdag szulok takony gyerekei.
2017. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Anyuci, apuci.. nem tudom milyen egyetemre jártál, hogy nem találkoztál még eddig ezzel a jelenséggel... Nem ritka, hogy az egyetemet is már úgy kezdik, hogy hozzájuk vágnak egy saját lakást 18-19-20 évesen, mert hát "saját" életet kezd a gyerek, "saját" lábára áll és önálló életet kezd :D
2017. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként Drugs Bunny-nak pont volt erről egy BB.Rádió adása, és ő is említette, hogy megveszik a szar 1-es BMW-t újonnan vagy alig használtan, csak hogy elmondhassák magukról, hogy új BMW-jük van :D
2017. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Szülő hibája, ha full csilliárdos lennék, akkor is elküldeném a gyereket dolgozni, meg vegyen meg minden hülyeséget a maga pénzéből, lehet szemét anyának godolna, de teljesen mindegy, mennyire van tele a szülő, ha folyamatosan adott az hogy kap, cserébe csak "tanuljon", ami megint hibás szerintem, mert ne a pénzért tanuljon, hanem a saját jövőjéért, szóval felőlem meg is bukhat, de pénzzel nem motiválnék. Se pénznek nem érzi az értékét, se a saját munkájának.
2017. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem egy családot ismerek, ahol havi szinten 2-3 millió a tiszta bevételük. Sajnos ez csak magyarországi szinten számít "elitnek", pedig nem egyáltalán nem olyan elérhetetlen dolog.

Ennyi pénzből meg nem olyan nehéz finanszírozni a gyerek kívánalmait.

Viszont, ebben az egészben ott van a hiba, hogy oké a szülő mindent alárak a gyereknek, na de a gyerek soha nem fogja megtapasztalni azt, hogy ez a pénz nem magától termelődik.

Ez a legnagyobb probléma az ilyen esetekben.

2017. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

pedig ez egyáltalán nem egy elérhetetlen dolog*

sry.

2017. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén, ki nem sz.rja le, hogy mivel rohangálnak, milyen cuccokat hordanak és miféle autó van a s.ggük alatt?

Boldogabb leszel, ha ezen agyalsz?

Előbbre jutsz bármiben is?

2017. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Én 27 évesen ugyan ezeket kapom meg. Kb. 22-nek nézek ki. :D

A magyar ember szokása, hogy görcsösen próbál mindenkit ledegradálni, ha látja, hogy sikeresebb, gazdagabb nála.

Az 1-es BMW-nél kb. 2x drágább kocsim van, saját újépítésű lakásom van etc.

Anyám, apám munkás volt, örültek, ha maguknak tudtak teremteni egy házat, 19 éves koromtól már az ösztöndíjakból meg az alkalmi melókból mindent megvettem magamnak, amit akartam, nem tőlük kértem pénzt telefonra vagy ruhákra.

Miután ezt megtudják az emberek, és az anyuciapuci duma már érvényét veszti, akkor jön, hogy biztos adócsaló vagy, drogdíler vagy, hímringyó vagy meg a többi. :D

Azt nem tudják, hogy emögött milyen diplomák, mennyi munkatapasztalat, meló van, meg amíg ők otthon fekszenek az édes élet előtt (és megmagyarázzák, hogy mindenki más hibás az ő rossz életük miatt saját magukon kívül, meg aki jobban él az amúgy is csalt és hülyébb is náluk), te túlórázol, vagy azon gondolkodsz, hogy milyen startup lehetne még életképes az országban.

2017. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%

Huszonéves korára aki nem képes felépíteni egy önálló életet (amibe igen, ilyen "luxus" dolgok is beleférnek) az szarul csinálja az életét. Ennyi. Párommal 23 és 26 évesen saját házunk van, mindkettőnknek autója (nem is a legolcsóbb kategória). Pedig nem gazdag családból jön egyikőnk se. Sőt.. 16 éves korunk óta dolgozunk mind a ketten, hogy legyen pénzünk.

Persze annyi a különbség, hogy mi nem a plázában ücsörgünk, hanem dolgozunk. Ettől függetlenül nekünk is vannak napok, amikor éppen nem dolgozunk és mondjuk lemegyünk sétálni, kávézni vagy edzeni stb.

Tipikus magyar mentalitás ez a "jajj hát apuci anyuci" meg "hát neki könnyű mert x meg y" meg "csak pénzük van amúgy nagy nullák" stb stb. Építsétek az életeteket bazki, és ne azzal törődjetek, hogy másnak mi van. Mert az esetek nagy részében irdatlan munka van mögötte.

2017. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

A bmwt aláírom, luxus, na de ha az ember heti 2x iszik a starbucksban egy hónapban, az a 10.000et sem éri el. Azért ennyi költőpénze egy mekiben dolgozó 140nettót kereső egyetemistának is van.


Arról nem is beszélve, hogy a kolesz borzasztó olcsó, egyetem alatt kevesen esznek naponta 3x kiadósan, mert folyton mászkálnak.


Ezt az életszínvonalat akármelyik koleszos hozza, aki részmunkaidőben dolgozik.


A havi kondibérlet is bőven 10ezer alatt van, a koleszban meg akár ingyen is lehet.


Én munkanélküli vagyok, minimális a bevételem, de van félretett pénzem, ezért nem minden forintot rakok el, hanem alkalomadtán eszek jobb helyeken egy ebédet, vagy iszok kávét kávézókban.


Lehet, hogy erre költ az emberre, arra meg nem, amire más pénze megy el. Pl idén sem voltam külföldön, mert nem igénylem.

2017. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!