Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetséges barna folyás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetséges barna folyás?

Figyelt kérdés

Aki tud, legyen szives adjon tanácsot,hogy mitől lehet barna folyásom?Nyálkás darabok jönnek ki,ha pisilek ,de szintelen és átlátszó.

Nem fáj semmim sem és terhes nem lehetek .

/a barátom csak a nyelvével elégitett ki,de ettől nem lehetek terhes/

Mit tanácsoltok?

Már voltam ezzel nődokinál,nem adott semmi gyógyszert.


2010. máj. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el újra, és kérdezd meg, hogy mit tanácsol, nyilván okkal nem adott rá gyógyszert.
2010. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad barna folyás, utána meg már színtelen és átlátszó... Akkor most melyik?
2010. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Reggel pisiléskor szintelen,nyálkás darab jött ki/elnézést,de ez történt/,de most késő délutánra már barnás lett .....világosbarna vonal van a bugyimon....féle,h megint véres-barnás lesz,mint legutóbb....

:-(

2010. máj. 27. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
sztem beszartál
2010. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt a nyálkás átlácó izét fehérfolyásnak nevezik az van a nők 50%-ánál mestruációk között aztán az a barnás a mestruáció kezdete aztán már vér lesz nem barnás .
2010. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni a menstruációd. Hány éves vagy? Menstruáltál már valaha?
2010. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19-én lett vége a menstruációnak,nem jöhet meg megint.....
2010. máj. 27. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát... az valóban nem rég volt... lehet valamilyen sárgatest elégtelenség. Keress meg egy másik nőgyógyászt, valószínűleg, akinél korábban voltál nem túl alapos. Fiatal lányoknál a ciklus rendezetlensége egyébként teljesen normális. Ne félj, nagyon nagy baj nem lehet... a peteérés is odébb van még kicsit... bár ki tudja, nagyon fiatal vagy, és különben sem szentírás, hogy mindenkinek a 12 és 15. napok között legyen peteérése... ne ijedj meg, de azért keress meg egy másik orvost! A peteérés is okozhat enyhe vérzésszerű tüneteket, ha esetleg több pete is megérett, és erre sok az esélyed, mert nagyon fiatal vagy. Ne aggódj, nincs semmi baj! 32N
2010. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ez a peteérés azt jelenti,hogy terhes lehetek ?

Dehát én nem feküdtem le a barátommal....

Kérem szépen,h válaszoljon ....Köszönöm!

2010. máj. 28. 17:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A peteérés azt jelenti, hogy képes vagy teherbe esni, ha nincs egyéb szervi vagy hormonális oka, DE ha nem szeretkeztél senkivel akkor NEM lehetsz terhes... 32N
2010. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!