Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik szeretnek otthon lenni, és nem vágynak buliba, vagy nem igénylik a folyamatos programokat?

Figyelt kérdés

A kérdés, hogy vannak-e még nők így, hogy az otthon nyugalma a fontos, és könyvet olvasnak, vagy elmatatnak a konyhában? Vagy már mindenkinek csak a buli, a sport, a pörgés kell, és csak otthon ne kelljen lenni?


Az ilyen nők szeretnék, hogy a párjuk is hasonló legyen?


2017. szept. 24. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem matatok a konyhában.


Szeretek otthon lenni, de szeretek színházba is járni. A legtöbb ember keveréke a kettőnek.

2017. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Jelen. Abszolút nem kultiválom a pörgést és szaladgálást..ergo nincs zabszem a se.ggemben. És igen, igénylem, hogy ezzel a párom is pont így legyen..különben állandóan problémázna valamelyikünk a dolgon...
2017. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek otthon lenni. Szeretek olvasni, hímezni, és a konyhában is szívesen alkotok, sőt takarítani is szeretek. De ettől még van igényem a bulizásra, kirándulásra, sportra. Meg is őrülnék állandóan itthon 2 kisgyerekkel. A gyerekek születése előtt is imádtam jönni-menni. Én nem vártam el a barátomtól, hogy szeressen programokra járni. De az otthonülős pasi egy idő után nem érezte jól magát mellettem. És elhagyott. A férjem mindig is szívesen mászkált velem, de ő is kicsit több pihenőt igényel, mint én. Ez a különbsèg tolerálható, áthidalható. Mint mindenben, itt is az egyensúly a fontos. Az sem jó, ha valaki hajszolja az élményeket, és képtelen egy nyugodt órát eltölteni otthon, de az sem jó, ha valaki sosem akar kimozdulni.
2017. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
En itthon lenni is szeretek es bulizni is. Csak az egyik rohadt unalmas lenne, ha allandoan csak az lenne. Ja, de a konyhaban en sem matatok, bocs, nem a 18. szazadban elunk.
2017. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást egyáltalán. Hét közben itthon vagyok délután (egész napos meló után valahogy nem hiányzik a pörgés), párom szintén. Kicsit takarítgatunk, megcsináljuk a kötelező dolgokat, én megfőzöm a kaját. Este egy film, vagy könyyv, vagy kis beszélgetés nyugalomban. Viszont hétvégén minden napra van valami program, kirándulunk, iszogatunk kicsit, ha van valami rendezvény a közelben akkor kimegyünk, vagy elmegyünk horgászni. A ház is rendezett, tiszta, de azért életünk is van.
2017. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a konyhakerülés. Nem négyfogásos kajákra gondoltam, de azért ha kérdezi valaki hogy merre van a konyha, legalább nagyjából tudja, hogy kb arra.... :D
2017. szept. 24. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Tudom merre van a konyha, de nem matatok ott, ha ehesek vagyunk, valamelyikunk osszedob valami kajat, aztan valamelyikunk elmosogat, persze neha bemegyek “matatni”, hogy csinaljak magamnak egy kavet vagy toltsek egy pohar uditot, de egyebkent ez az elmatat a konyhaban szoveg olyan, mintha szerinted az a no helye lenne ahol automatikusan jobban erzi magat mint a nappaliban mondjuk, lol.
2017. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az nem konyhakerülés, hogy a főzést házi munkának fogjuk fel és nem a szabadidő hasznos eltöltésének. Én főzök itthon, de eszembe sem juta ezt kellemes időtöltésnek tekinteni, vagy egy lapon emlegetni az olvasással, színházba járással.
2017. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek itthon lenni, főzni, takarítani, olvasgatni, pihenni, kreatívan tölteni az időmet.

Nem vagyok az a mászkálós, pörgős típus, de ha hívnak valahova akkor megyek.

Persze ez nem gyakran van.

Lehet unalmasnak tűnök, pedig csak úgy élem az életemet, ahogy nekem kényelmes. 25N

2017. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es: Szerintem félreértettél. Ezt nem elvárásként írtam. Több nőismerősöm is szeret sütögetni, és inkább hobbiból csinálják, ennyi erővel más is lehetne, csak ez úgymond adta magát. Férfiak között sem szeret/tud mindenki barkácsolni, de az is elvárás lehet, amolyan férfiszerep. Csak példa volt.
2017. szept. 24. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!