Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne nézzetek teljesen hülyének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézzetek teljesen hülyének, de van köztünk olyan rendőr pasi aki esetleg benne lenne egy laza kapcsolatban? Imádom az egyenruhát!  

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 17:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Igen,én is pont erre az okra gondoltam. Utolsó voltam, annak is meg van az oka hogy én miért merem a nevem is hozzá tenni. Bemutatkozunk egymásnak? :D
2017. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én a munkám miatt nem tehetem meg! És mivel sokat dolgozom ezt az utat láttam járhatónak. Nem vagyok sem ronda sem pedig perverz még felszínes sem! Nem ismersz ,semmit nem tudsz rólam ne formálj véleményt! Itt le is zártam ezt a témát. 
2017. szept. 24. 18:33
 13/30 anonim ***** válasza:
40%
Képzeld el én is sokat dolgozok,iskola mellett két helyen, és még sem a járőr kocsi után futkosok. :D Adjak leírást beosztással kapcsolatosan vagy valamelyik fiú elárulja itt? Miért nem jelentkezel te mondjuk katonának? Kecskeméten felvételi. Esetleg tiszthelyettesi, határvadász? Ott van még a készenléti is,milyen jó lenne képzeld el... Csupa kandúr. :D
2017. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom mit is ártottam ezzel az ártatlan kérdéssel Neked...de mindegy...gondolsz amit akarsz...nem hiszem,hogy ennyire botrányos dolgot tettem volna...
2017. szept. 24. 18:49
 15/30 anonim ***** válasza:
63%
Pont annyira botrányos hogy mindenki megvet ilyenért,és talán nem is azért mert izgat az egyenruha,java nőnek bejön,hanem a futó kapcsolat gondolata.
2017. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Néhány kósza dugásért bármikor szívesen felveszek rendőr ruhát! :D
2017. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
És itt a néhányon van a hangsúly ugye? Mert annyit ér. :D
2017. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,de ne mondja Nekem senki,hogy nincs olyan az ember életében amikor csak kalandra vágyik. Ki tudja a kalandból lehet komolyabb dolog is. Nem vagyunk egyformák /hála Istennek/ ! Nem kell senki feje felett pálcát törni ugyanis tökéletes ember nincs!!! Biztos vagyok benne,hogy Te sem vagy az!!!
2017. szept. 24. 18:58
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
Tökéletes biztos nem,de a fél város sem járt bennem. Értéked te veszted,nem pedig én. /Hála Istennek!/
2017. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%
Az lehet,tökéletes nem,de nem bennem járt a fél város,s nem is bennem fog. Értéked te veszted,nem pedig én./Hála Istennek/!
2017. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!