Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne nézzetek teljesen hülyének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézzetek teljesen hülyének, de van köztünk olyan rendőr pasi aki esetleg benne lenne egy laza kapcsolatban? Imádom az egyenruhát!  

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 17:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én nem török pálcát feletted. Jelmezkölcsönzőből vennék ki ezért ruhát, de sajna reggeltől estig dolgozom. :-(
2017. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Most kezdek kicsit feszült lenni!!! Hogy jössz Te ahhoz,hogy ilyeneket írsz Rólam ismeretlenül? Nem járt bennem a fél város még a negyed sem! Hagyjál békén nincs szükségem a becsmérlésedre és a lenéző írásaidra!!! Köszönöm,hogy tiszteletben tartod a kérésemet!!! 😊
2017. szept. 24. 19:12
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
Tartja a mondás,akinek nem inge nem veszi magára. :D Ha neked az egyenruha az elvárásod,szerintem hallgassuk meg a skacokat milyen szabályokat állítanak eléd. :D
2017. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nagyon okosnak tartod Magad!!! Hát legyen!!! 
2017. szept. 24. 19:20
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem én lennék az egyetlen akiben hányingert kelt a kérdésed. Rendőr kutyával is kipróbálnád? Neki is van cuki rucija.
2017. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Te vagy visszataszító és gusztustalan ezzel a feltételezéssel!!!
2017. szept. 24. 19:59
 27/30 anonim ***** válasza:
40%
Valamiért rajtad röhögnek,nem rajtam. Nem feltételezés,magad írtad le mire vágysz!
2017. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen egy pasira akiből sugárzik az erő az egyenruhája miatt. Sem perverz sem pedig gusztustalan Vágyaim nincsenek ....szerintem...Te álltál belém...ha nem tetszik a kérdésem lépj tovább nem kell mindenre válaszolni...nem is értem...
2017. szept. 24. 20:09
 29/30 anonim ***** válasza:
40%
Láttam én már deszka rendőrt is nem egyenruha adja az erőt. Ez elég gyenge kifogás,ha nem vetted észre itt minden férfi egyed beléd állt,csak nem úgy ahogy te szeretnéd azt.
2017. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát jó ha ez a véleményed,elfogadom...
2017. szept. 24. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!