Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik kiírják tinderre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kiírják tinderre a Corvinusos, Eltés meg mindenféle elit 3 diplomájukat, meg hogy a csilivili SSC, multi meg nem tudom milyen melóhelyükön elemzők, menedzserek, azok ezzel jelzik, hogy hasonló színvonalú pasit várnak?

Figyelt kérdés
Pl. egy asztalos, lakatos, műszerész, marós stb. az inkább ne is lájkolja őket?

2017. szept. 24. 22:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
27%

Biztos van köztük ilyen is, viszont ismerek nem egy diplomást lányt, akinek nem diplomás pasija van.

Az a legszomorúbb, amikor melós családból származó kiscsaj felejti el teljesen, hogy honnan jött, és ilyen kritériumai vannak.

2017. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

Öregem. Téged nagyon megvezettek.


1) az SSC nem menő hely

2) a manager az angolszász cégeknél gyakorlatilag mindenki pozíciója. Ilyen folyamat manager, olyan folyamat manager. Ez nem vezetői pozíció, nem embereket managel általában, hanem folyamatokat

2017. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Igaz nem vagyok fent tinderen, de én például baromi büszke vagyok rá, hogy önerőből lediplomáztam és van egy elég jó állásom, ezért én is kiírnám. Ettől függetlenül párom például szakmunkás. (Jelzem többet keres, mint én olyan szintre felhúzta magát, de ez nem így volt még mikor összejöttünk).
2017. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Kiragadtad a lényeget.
2017. szept. 24. 22:15
 5/39 anonim ***** válasza:
44%

# 2


SSC és SSC közt is van különbség. Azért egy Morgan Stanley-t te sem szégyenlenél felvállalni a volt évfolyamtársak előtt.

2017. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lehetne valaki büszke a diplomájára? Ne haragudj, de amint lediplomázom, én is ki fogom írni mindenhova, ahol fellelhető vagyok, mert már most nagyon-nagyon sok munkám van benne. Egyébként sok diplomás van szakmunkással.


21/L

2017. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszoló, ha egy "melós családból jövő kiscsaj" el tudja azt érni, hogy kiszakad ebből a közegből, végigküzdi az egyetemet és mondjuk vezető pozícióban dolgozik, akkor igen is legyenek hasonló elvárásai. Nem kell elfelejteni, hogy honnan jöttél, de ha te ennél többet értél el már az életben, akkor nem kell ragaszkodni a múlamhoz, nem kell magamat is arra a szintre lehozni, csak mert anno onnan indultam.
2017. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

A menedzser nem azt jelenti, hogy vezeto. Pl. nalunk az osszes marketinges marketing manager neven fut.


Amugy igen, nyilvan hasonlot varnak. Bar nem biztos, hogy direkt irtak ki, atmegy a face accountjukrol az info.

2017. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
21%

#6 javaslom még helyi újságban is jelentesd meg..

Még jó, hogy az emberek nem a neten élik az életüket, szánalmas.

2017. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
23%

# 7

Nem dolgozik vezetőként, azt már csak te álmodtad hozzá.

Egy szimpla alkalmazott csajról van szó, aki nem jönne össze szakmunkással, holott anyja, apja is az volt.

2017. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!