Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik kiírják tinderre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kiírják tinderre a Corvinusos, Eltés meg mindenféle elit 3 diplomájukat, meg hogy a csilivili SSC, multi meg nem tudom milyen melóhelyükön elemzők, menedzserek, azok ezzel jelzik, hogy hasonló színvonalú pasit várnak?

Figyelt kérdés
Pl. egy asztalos, lakatos, műszerész, marós stb. az inkább ne is lájkolja őket?

2017. szept. 24. 22:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan ezert nem jonnek ossze szakmunkasokkal amit itt egyesek lemuvelnek :D szanalmas
2017. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
8%
21: Nem vagyok szakmunkás, de az ilyen nyomorék pitsák mint te a bottal sem kategóriák 😂😂😂
2017. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
55%

Hogy honnan veszem, hogy a szakmát végzettek diplomás nőt akarnak? Kb minden héten van 3-4 ilyen kérdés, hogy miért nézi öt le a diplomás csaj, és nem akar összejönni vele.


Mindegyik ki van akadva, pedig akad bőven szakmát végzett nő.


Amúgy egyértelmű, hogy mi fogja meg őket a diplomás nőkben. A többségük legalább egy kis stílust magára szedett. Pont ez az ami piszkosul hiányzik egy szakmunkásból.

2017. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
49%

# 23


A legtöbb diplomás csaj öltözködési stílusa például kimerül a Zara ruhákban, amit egy 8 általánost végzett szakmunkás alapított. Nemrég A világ leggazdagabb embere lett Bill Gates-t megelőzve.

Érdekes dogokat produkál az élet, nem? :)

Persze ez a lenézés, meg a "diploma kritérium" már nem lenne érvényes ilyen vagyonnál, ahogy azt már más is írta.

2017. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként meg nem tudom miért következik abból, hogy valakit lenézett egy diplomás csaj az, hogy neki csak diplomás csaj kell. Logika at its finest.
2017. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
4%
Nagy lenézésekbe vagytok azt a tandíjat a büféruhatár diplomátokra az érettségizett gattyán oldalán krvuljátok össze szutykok
2017. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ma már a bolti eladó is sales manager. :D
2017. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
vagy csak büszkék a diplomájukra/elkerülik, hogy feljöjjön fölösleges kérdésként/ a diplomás nőktől megijedő tutyimutyikat rögtön elkerülik stb.
2017. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

# 28


Te megijedsz egy diplomától? Mert még ilyet sosem hallottam, hogy valaki fél egy diplomától, és gondolom magadból indulsz ki, légyszíves mondd el, hogy ez hogy lehetséges.

2017. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
48%

Én büszke vagyok a diplomámra, és vállalom is online felületeken.

A párom meg autószerelő, imádom, és nagyon jó a kapcsolatunk.


Diploma nélküli pasiban nem látok semmi rosszat, de az olyat, aki pl ilyesmi kérdéseken agyal, messziről kerülném, kell a francnak egy felszínes, előítéletes, komplexusos ember.

2017. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!