Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik kiírják tinderre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kiírják tinderre a Corvinusos, Eltés meg mindenféle elit 3 diplomájukat, meg hogy a csilivili SSC, multi meg nem tudom milyen melóhelyükön elemzők, menedzserek, azok ezzel jelzik, hogy hasonló színvonalú pasit várnak?

Figyelt kérdés
Pl. egy asztalos, lakatos, műszerész, marós stb. az inkább ne is lájkolja őket?

2017. szept. 24. 22:07
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

7,

Miért ne járhatna egy vezető diplomás egy olyannal, aki nem diplomás :D

Lehozod magad egy szintre :DDDDDD Te elmebeteg vagy.

Persze ha valami milliárdos lenne, akkor már azon a szinten lenne a diplomája nélkül is gondolom, mint te.

2017. szept. 24. 22:29
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát mit írjon ki szegény csaj, ha egyszer ez az igazság? Titkolja el? Őszintén kérdezem tőled, hogy mit vársz el egy ilyen lánytól, hagyja üresen azt a mezőt?
2017. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem az számít, hogy anya apa ki volt, hanem hogy én ki vagyok. Persze ebben az esetben nyilván szomorú, hiszen jóval többet vár el, mint amit ő nyújtani tud. De ez csak 1 példa a te életedből, ami negatívan érintett. Szerintem ennek semmi köze a kérdéshez így.
2017. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
87%

Facebookra írja ki, amit a Tinder átvesz. Gondolom nem vagy social media manager.

Egyébként igen, büszke az eredményeire és olyan férfit keres, akinek ettől nem fordul be a farka.

2017. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként nem értem férfiként ezeket a kérdéseket (nem ez az első).


Minden srác azt magyarázza, hogy a szakmát nem kell lenézni, legyen az asztalos, lakatos, műszerész, marós, stb.



De érdekes módon mindegyik diplomás csaj mellett képzeli el az életét, egyik sem elégszik meg egy varrónővel, szakácsnővel, óvodai dajkával.


Az ország nagyobbik részének nincs diplomája (a nőknél sem), tehát nem lehet azzal jönni, hogy nincs választék, miért porcosodik a cerka mégis csak diplomás csajokra? És ezek után miért csodálkoztok, ha a diplomás csajok nem akarnak ilyen pasit?

2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
76%

"Gondolom nem vagy social media manager. "


Ezen most hangosan felröhögtem. Elképzeltem, ahogy egy pitsa ül a gép előtt vagy fogja az ájfonját és leírja ezt, "hát nem vagy egy szósöl média menedzser"...

Aztán csattogtat kettőt a rágójával amit épp rág és mondja magában, hogy ezt most jól megmondtam az alja népnek :D

2017. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
A kérdésem melyik része utal arra, hogy nem járnék egy varrónővel? Miért kell hazudozni? Bocs, hogy egyáltalán ránézek a diplomás lányokra... :D
2017. szept. 24. 22:46
 18/39 anonim ***** válasza:
96%

"De érdekes módon mindegyik diplomás csaj mellett képzeli el az életét, egyik sem elégszik meg egy varrónővel, szakácsnővel, óvodai dajkával. "


Ez semmivel sem különb általánosítás annál, amit a kérdező ír, vagy hogy minden nőnek gazdag pasi kell. Ráadásul oltári nagy hülyeség, még sosem hallottam volna egy asztalostól, hogy neki csak ELTE-BTK-ról jöhet számításba barátnő.

2017. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"De érdekes módon mindegyik diplomás csaj mellett képzeli el az életét, egyik sem elégszik meg egy varrónővel, szakácsnővel, óvodai dajkával. "


És ez melyik alternatív univerzumban láttad? Legtöbb pasit az sem érdekli, ha 6 elemije van a csajnak, ha szép. Ha meg többet akar mint egy 1 éjszakás kaland, ne legyen 2 bites agyú, és legyen kedves vele. Ennyi elég, csak a nők vannak mostanában így rágerjedve erre a diploma témára.

Nekem is van diplomám, de múltkor amit 2 csaj művelt mellettem, 2 óráig bsc, msc szakokról vitázva, már üvöltöttem volna kínomban, hogy kussoljatok már.

2017. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a magam részéről semmi vonzot nem látok egy multis vagy ssc-s állásban, akármilyen pozíciót is ajánlanak.. mivel tudom, hogy az ilyen helyeken mindenképp végig kell járni a szamárlétrát, hiába kezdesz pl csoprtvezetőként..van még 100 másik rajtad kívül..a saját vállalkozást le nem cserélném semmire, persze nekem ilyen a személyiségem (nem tudok más csicskája lenni, ahogy azt sem szeretném ha a 623. kisfőnök ugráltatna) :) A kérdésedre válaszolva pedig,bár nem vagyok lány, de szerintem nem kell így felfogni.. a legtöbben csak büszkék amit elértek, ami érthető..én sem szoktam eltitkolni az eredményeimet,de ezt nem azért teszem hogy mércét állítsak másoknak..ez is hozzá tartozik a másik ember megismeréséhez, szinte már alapvető a mai papíralapú társadalomban ;)
2017. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!