Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket érdekel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket érdekel ha van egy nőn smink? Másképp néztek arra, aki egyáltalán nem vagy csak nagyon ritkán sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, minel kevesebb annal jobb.
2017. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
49%
közömbös
2017. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Che me frega?
2017. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeretem az erős sminket, csak szolidan! Igazából a természetesség híve vagyok, a legjobb, ha egy nő smink nélkül, reggel kócosan is szép. Az az igazi!
2017. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Férfiak véleménye smink témában nem releváns. Nekik a "smink nélkül" az alapozó, korrektor, pirosító, bronzosító, highlighter,

szempillaspirál, szemöldök szolid kiemelése, natúr szemhéjpúder és rúzs.

[link]

2017. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
A lényeg az, hogy ha valaki mellett reggel felébredünk és az nyúzott fáradt smink nélkül van, akkor is gyönyörű legyen számunkra.
2017. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Pozitívum, ha nem használ sminket, de nyilván egy nőtől sem várhatom, és nem is várom el, hogy ne tegye.
2017. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

#5 az általad linkelt nő agyon van sminkelve.

Én is inkább a természetes szépséget szavazok.

2017. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az ilyen nők a zsánereim, szolid sminkkel:

[link]

[link]

2017. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Igaz nem vagyok férfi, de tudom hogy párom is inkább a smink "ellen" van. Vagyis a nagyon egyértelmű, túltolt smink ellen. Igazából én is úgy voltam vele mindig, hogy sminkben jobban nézek ki, de mellette szinte alig sminkelek, csak akkor lát úgy, ha éppen melóból jövök és még nem mostam le. Ez szerintem nagyon szép amúgy, amit itt írtak páran, hogy reggel, kócosan is szép meg stb. :)
2017. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!