Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gagyi ötlet lenne? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gagyi ötlet lenne? Párom részére egy "motivációs bögrét" próbálok megtervezni mert mostanában elég nehezen indul minden reggele. és már nem tudom hogy segíthetnék ha épp nem vagyok ott.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy egy (külföldi) példaképétől azt az egy sort angolul vagy magyarul nyomtattassam rá?

Igazából mindkét verzióban jól hangzik, de nem tudom melyik passzolna jobban. Az illető aláírásáról is szereztem képet, így azt is az idézet alá szerkeszteném, plusz az idézet mellett ott vigyorogna maga az egyén is.


Nem tudom mennyire tűnik gagyi ötletnek, de talán beválik,mivel nagyon sokat adott neki ez az ember írásain keresztül és így hátha egy picit feldobja reggelente amikor nem vagyok ott.

Vagy minden egyéb ötletet szívesen fogadok


2017. szept. 27. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
En angolul csinalnam, magyarul altalaban feleolyan utosen hangzik minden. Az angol sokkal eroteljesebb nyelv.
2017. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet.

A kivitelezés már olyan mindegy, hatása lesz, és célba ér a dolog :D

2017. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves ötlet, az idézetet pedig eredeti nyelven nyomtatnám rá, úgy az igazi szerintem :)
2017. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amgolul. Az az eredeti szoveg.
2017. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet, én örülnék neki
2017. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jó ötlet, legyen rajta angolul is meg magyarul is, a magyar szavak konkrétak és hatalmas tartalommal bírnak, én ezért jobban szeretem, angolnál mindig a több értelműség miatt eltévedek.
2017. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, különösen azért, mert magad csinálod. Személyes ajándék, van benne munka és van mögöttes tartalma.
2017. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Tenyleg gagyi, de nem menthetetlen az ötlet ;)


Vegyel barmilyen bögret, akarmilyen gagyi szöveggel. Pl. "Hajra Tigris!" Köss ra egy piros masnit es tedd az ejjeliszekrenyedbe.


Valamelyik reggel ebreszd fel korabban es ugy tedd magadeva, mintha ez lenne az utolso lehetösegetek, mielött megsemmisülne a Föld!


Aztan, öszinten kimerülve es meg levegöert kapkodva, nyujtsd at neki a bögret. "Ügyes voltal! Tessek! Hoznek neked kavet, de nincs eröm... hozzal magadnak... es nekem! Hajra tigris...!"


Ezzel ereklyeve teszed azt a gagyi bögret! Es akarhanyszor ajkaihoz emeli, mosolyogni fog es te es ez a reggel jut majd eszebe. Szerinted, ez hogyan inditja el a napjat? ;)

2017. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De klassz ötlet, nagyon ügyes vagy :)

( szerintem egyébként angolul )

2017. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Angolul, mert az az eredeti.

Szerintem egyébként egy nagyon kedves, személyre szóló ötletről van szó! Mindenképp legyen meg a bögre!


21/L

2017. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!