Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék ötlet gazdag kislány...

Ajándék ötlet gazdag kislány részére?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy vendégségbe fogunk menni az anyóshoz-apóshoz, és ott lesz a férjem külföldön élő eléggé tehetős testvére is. Mit lehetne venni a majdnem három éves kislányuknak, hogy ne nézzék le az ajándékunkat és mégsem legyen méregdrága?

2013. jún. 20. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én ebből nem csinàlnék problémát. Vennék egy társasjátékot, pont tegnap néztem nagyon jókat lehet venni 3 éves kortól valót.
2013. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Valami kreatív dolog, amit együtt megcsináltok. Ezeknek nem számít az értéke, vagyis az az érték, hogy együtt a család, és kiemelten foglalkoztok a gyerekkel. Fűztök nyakláncot szép gyöngyökből, festetek kézzel készített kerámia figurára.
2013. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem tehetöséggtöl számít amit akarsz.


Mi is külföldön élünk, a férjem kereste igen magas, igazából mindent megengedhetünk. A gyerekeimnek negyed annyi játéka nincsen mint pl kimondottan rossz körülmények között élö otthoni ismerösöknek. Másrészt mi a gyerekeknek azt mutattuk, hogy mindennek kell örülni amit kapunk. Mivel lányaim nagyon ritkán kapnak ármit is, a boltban max üditöt kérhetnek meg nagyon ritkán 1-1 csokit így egy szelet csokinak nagyon tudnak ürölni.


Viszont ha külföldön élnek és most mennek haza akkor azért lehet hogy nem fognak egyböl kiugrani a börükböl mert ilyenkor az utolsó rokon is egy halom ajándékkal megy.

Mi évente 2x megyünk haza és akkor akar minket mindenki megajándékozni. ilyenkor extrán eljönnek anyám unokatestvérei és még vagy 100 rokon és mind hoz ruhákat, játékokat csokikat.

Közeli családtagok megkérdik mit akarunk és akkor leginkább magyar dvd-ket magyar könyveket szoktam kérni. Direkt nem veszek egyet sem, mert így tudnak nekünk ajándékozni.


Bogyó és babóca, anna peti gergö, boribon, kipkop,és még egy rakat kedvenc. Dvd pedig minden ami magyar.

Pl van itt egy magyar barátnöm neki a kisfia bogyó és babóca rajongó, nekik lehet mindig mindenféle játékot, ruhát bogyó és babócásat venni.

2013. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
miért néznék le csakazért mert gazdagok???? Annyira birom ezeket az előitéleteket.... Vagy ismeritek öket hogy igy el vannak szállva?
2013. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
lehet, h. tahó vagyok, de nekem nem jutna eszembe ajándékot venni. ha hozzánk jönnek, akkor ált. az érkező ajándékoz. ha meg ugye mindketten a nagyszülőkhöz mentek, nem vennék semmit. esetleg hamar érkeznék, főznék sütnék, a gyerekeknek kreatív csoportos játékokat szerveznék. de ennyi.
2013. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Kislánynak My little pony, vagy Hello Kitty, vagy Hercegnős, vagy Dóra mesekönyv. Polly Pocket baba.


Ezekkel játszott 3 évesen a lányom. 4-6 ezer forint.

2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi is külföldön élünk,jó anyagi körülmények között,és a tesómék egy tabletet vettek 4 éves kislányomnak,mert nem akartak besülni,anyukám pedig egy úszógumit és egy vizipisztolyt,nagyon szerényen él.Szerinted melyik tetszett jobban a kislánynak? Naná hogy a vizipisztoly,ne csinálj ebből problémát,ha a gyerek jól van nevelve és a szülők nincsennek elszállva nem lesz gond,ha meg igen az ő bajuk.
2013. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tabletet egy ilyen kisgyereknek?? Nem mondom van aki megteheti. :)))
2013. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
én is elhűltem rajta :)
2013. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom melyik városban éltek, és meddig vannak itt a rokonok, de ha picit hosszabb időre akkor pl. egy közeli állatkertbe egy családi belépő. Az én lányom imádná. :)
2013. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!