Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor olvasni, hogy fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni, hogy fontos, hogy az ember "élje ki magát", mielőtt rendes párkapcsolatba kezd - de miért az számít kiélésnek, hogy fűvel-fával lefekszik?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy az a jó partner hosszútávon, aki fiatalkorában "élt"...

De miért az az élet, hogy valakinek sok egyéjszakása, szexkapcsolata volt? Ez valami teljesítmény? Ettől több lesz az illető? Tanul valamit?

Félreértés ne essék, nem nézem le azokat akiknek ilyen kalandjaik voltak, csak azt se értem, miért lennének jobbak másoknál.....???


2017. szept. 27. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Mindenkinek mást jelent.

Bár, én párommal élem ki magam, szóval ..

2017. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is, ezért nem értem :D Az, hogy valakivel kamatyolok egy éjszakát, valahogy nem hiszem, hogy sokat adna hozzá az életemhez, vagy a jellemfejlődésemhez..

De más biztos máshogy látja, kíváncsi vagyok, mitől lesz több az, aki több emberrel feküdt le.

2017. szept. 27. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Igazából, nem jellemfejlődést ad, de ideid óráig tuti kielégíti egy egy-éjszakás.

Sose volt olyanom, bevallom. Vagyis, párommal, annak indult, aztán meg már jövőre házasodunk.

Amikor megtörtént, tudtuk hogy ebből kapcsolat lesz, azonnal.

2017. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos réteg van akiknek ez a kiélés nagyon fontos, sokan mások pedig nem tudnak mit kezdeni vele, mert nem azonos a világnézetük.


Akik kiélik magukat, azok sokszor minősíthetetlenül nyilatkoznak a partnereikről (konditerem öltözőjében van mit hallgatnom). Akinek ez már kiakasztó, az nem tudná az ő elveiket elfogadni.

2017. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhaság ez az "éld ki magad" szöveg. Nekem nem kéne olyan pasi, aki jóég tudja milyen nőkben járt előttem. Utazni, programokat szervezni, bulizni, változatos szexuális életet élni a pároddal is lehet.
2017. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Én is ugyanezt gondolom :D

2017. szept. 27. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem is azt jelenti, hogy akkor egy este alatt próbálj ki egy valag partnert.

Az már más tészta, hogy

1.Sok idióta ezt érti alatta.

2.Ezzel takarózik, amikor már ő is érzi, hogy sok lesz.

2017. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nehéz körbe írni, de vannak olyan emberek, akik csak azért nem mennek bele egy kapcsolatba, egy szerelembe vagy akár csak egy ártatlan kis randiba, mert úgy gondolják 10 év múlva nem működne már és nincs jövője.


Az életben sokszor lesz alkalmad valami kalandot átélni, ez lehet nyaralásnál egy 2 napos szerelem vagy otthon egy fél éves kapcsolat is és csak azért kihagyni, mert tudod nincs "értelme"... ezért nem érdemes.


Én is 30+ vagyok, házas, baba és minden és nem éltem ki eléggé magam. Kicsit beszxri voltam, csak nagy nehezen hívtam el randizni lányokat, csak 1-2 kalandom és 1-2 kapcsolatom volt, azért, mert nem mertem belelépni, hiszen tudtam, úgysem lesz a feleségem. Vagy azért, mert féltem, hogy elutasít. Vagy csak nem mertem merészebb lenni egy már kialakult kapcsolatban, mert féltem, hogy csalódok. Így is úgy is csalódtam a végén, hiszen tudtam, hogy nincs jövője.

És miután összejöttem párommal értettem meg, hogy hülye voltam. Már nem akarok senki mással együtt lenni, de az nem jelenti, hogy nem utaznék vissza a múltba és kevernék le egy pofont magamnak, hogy "igenis felkéred táncolni azt a lányt és igen is megcsókolod utána" és utána menj és keresd meg a leendő feleségedet.

Páromnak is voltak alkalmai, nyaralásban röpke szerelem és hasonlók, ahol nem lépett, mert nem akarta otthon megbántani az utána futó, ex pasit, akivel úgy sem lett volna semmi, de félt "élni".



NEM azt írom, hogy feküdj össze mindenkivel, de ha van valaki akivel szeretnél, aki szintén szeretne veled és ha megkérdeznéd magadtól, hogy ott helyben akarod e, és a válasz igen, akkor csináld! Élj! Mert ahogy megvan az igazi, ezek már feledésbe merülnek!

2017. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs... én annyit tudok mondani, hogy azért örülök, hogy voltam már mással a barátom előtt, mert így tudom, milyen a szar kapcsolat, sokszorosan megbecsülöm őt. De ehhez nem kellett fűvel fával kavarnom, elég volt 1-2 rendes kapcsolat :D

És nem tudnék olyan férfit sem elviselni, aki számtalan nőbe belemártotta már a farkát, valahogy nem tudnám magam különlegesnek érezni olyannal, aki ennyire nem válogat.

2017. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam kb azt jelenti hogy eljár bulizni, ahol ugye van alkohol, és ahol van alkohol ott álltalában van szex.

Na már most ezt jobb ha 20-on évesen lezavarja és nem 30 as fejjel kezd eljárni bulizni. Illetve pasizni , merthogy mondjuk a férjétől nem kap elismerést és hasonló beképzelt szindrómák....

2017. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!