Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy csak pár napja/hete chateltek valakivel és elkezdtek iránta érezni valamit?

Figyelt kérdés

Még nem láttam élőbe, csak képeken és még a hangját se hallottam. Viszont ha nem ír hiányzik és érzem azt a fura érzést, izgalmat a gyomromba és a mellkasomba.

Normális ez? (Félek kissé, hogy élőbe nem is fog tetszeni a kisugárzása meg az egész ugyhogy korainak tartom az érzéseket) veletek volt hasonló, mi lett a vége?


2017. szept. 27. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre egy elképzelt valamibe vagy "szerelmes".....persze normális,tali után majd kiderül,mennyire van alapja,a dolognak.
2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. De aztán rájöttem, hogy chaten senkit nem lehet kiismerni, mert nagyon kevés információ jön át, és az is torzan. Ha ilyenkor érzel valamit, akkor csak idealizálsz. Nem az emberbe szeretsz bele, hanem egy ideális képbe. Úgyhogy ne vedd komolyan az ilyen érzéseket.
2017. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen
2017. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utoljára kb tinikoromban volt ilyen. Kellő önismerettel felismeri az ember, valósak-e az érzelmei vagy csak egy idealizált képbe kapaszkodik, ebben a helyzetben pedig másról nem igazán lehet szó.
2017. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!