Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezdtek valakivel randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdtek valakivel randizni ti milyen gyakran találkoztok? Illetve milyen gyakran írtok egymásnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a normális ha valakivel elkezdetek ismerkedni? És valamilydn szinten már kialakult egy kölcsönös szimpátia. Lányok ti mit vártok el hogy milyen gyakran keressen titeket a férfi, ha ti érdeklőstök utána, és fiúk ti milyen gyakorisággal keresitek a lányt?

Kort is írjatok légyszíves.


2017. szept. 19. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát már egy jó ideje megtaláltam a párom, de le tudom írni nálunk hogy voltak ezek anno. Jó mondjuk nem tudom a miénk mennyire a "standard", szerintem a egtöbb kapcsolat nem ilyen gyorsan halad de mindegy. Mi minden nap minden percében beszéltünk attól a perctől kezdve, hogy először találkoztunk. Megismerkedtünk, másnap rámírt, aznap este megvolt az első randink. Onnastól kezdve meg minden nap találkoztunk amikor volt rá időnk. Ebben nincs "normális". Amire nektek igényetek van. Ha minden nap találkozni akartok, akkor ne fogjon az vissza, hogy "jajj de még csak a kezdeti szakaszban vagyunk". Illetve ha elégnek érzitek a heti 1 találkozót, akkor azért se érezzétek rosszul magatokat. Ha szerencsések vagytok, akkor ez az igény meg fog egyezni mindkettőtöknél.
2017. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ez nagyon személyes, és függ a két embertől. Van, akivel gyorsabban alakulnak a dolgok, mással meg lassabban, de a végeredmény nem ettől függ. Személyes példa: volt olyan, akivel előbb lefeküdtem és csak utána kezdtünk randizni, és akkor olyan kétnaponta találkoztunk, aztán minden egyes nap. Meg volt olyan is, akivel három hónapig udvarolt, míg egyáltalán randira elmentem vele, másik 2 hónap volt, mire lefeküdtem vele, mindkettővel nagyjából ugyanannyi időt voltam kapcsolatban. Szóval ez nagyon szubjektív.
2017. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ilyen, hogy mi a normális.

Változó.

Mondjuk átlagban heti két randi máskor meg online beszélgetés.

De mondom, ez mindig más, sok mindentől függ, ki hogy ér rá...stb.

2017. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi havonta találkozunk pár napot, de minden nap órákat írtunk.

Fél évig voltunk így, 1000km-re egymástól, aztán inkább összeköltöztünk, mert őrültem hiányzott a másik :)


Lassan egy éve élünk együtt.

2017. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!