Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti a hosszú percekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a hosszú percekig tartó kézsimogatást csupán vigasztalódási célzattal is engednétek, vagy csak akkor, ha vonzódtok is valakihez?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk egy lánnyal, sokat beszélgetünk, és rendszeresen meg is érintjük egymást, szóval valószínűleg kölcsönös a vonzalom. Most eléggé elfásult volt, panaszkodott a munkahelyi dolgok miatt, cirógattam az arcát, és megfogtam a kezét (néha ezt is szoktam), elkezdtem finoman simogatni. Eltelt kb. 3-4 perc, közben beszélgettünk, sokszor nézett a szemembe, és picit fátyolos is lett a szeme. Előtte szapulta egy férfi kollégáját, aki bemászik a személyes terébe, és rá nem tartozó dolgokat kérdezget tőle, de nekem engedte, amit leírtam, és sosem hárít. Nyilván próbáltam kicsit vigasztalni is őt, de a kérdésem: ha csak jólesik nektek a törődés, akkor is ilyen sokáig lehet fogni a kezeteket, ha nem éreztek vonzódást a srác iránt, és egyébként ti is kezdeményeztek testi érintkezést?

2017. szept. 27. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelki suemetesláda funkciót akarsz betölteni, akkor csak így tovább. Ha mást is szeretnél, akkor hívd már el randira, te töketlen!

22/L

2017. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A jövő héten elvileg megyünk közös programra. Egyébként ő az első lány, aki így viselkedik velem, és nekem nincs semmi tapasztalatom, ezért is kérdeztem rá erre.
2017. szept. 27. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Közős program? Mármint a másokkal? Azt a hajadra kenheted :)
2017. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen másokkal? Amúgy cukrászdába megyünk.
2017. szept. 27. 21:59
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Alapvetoen, ez egy jo jel, de szerintem az jobb, hogy mentek kozos programmra.


Pont most tortent velem egy kapcsolodo sztori. Most hetvegen a salsa oran megalltunk, mert a tanar magyarazott valamit, s en veletlenul, elkezdtem tudatalatt a partnerem kezet simogatni, unalombol. Kb fel per utan esett le, upssz. Basszus ez egy vadidegen csaj, en meg simogatom a kezet, s hirtelen abbahagytam. S remeltem nem is vette eszre mi tortent, de erre egybol mondta, hogy jol esett neki s kicsit ki is razta a hideg. Ha nem figyelek oda egybol csajozni kezdek. :D

Szoval a kezeimogatas nem jelent semmit, de azert jo jel.

2017. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én biztod reflexből eltoltam volna. De lehet, hogy ő ilyen tapiszerető ribi.
2017. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Nem igazán értem, attól miért lenne ribi valaki, ha egy számára szimpatikus (és esetleg vonzó) emberrel kölcsönösen megérintik egymást. Ráadásul mindezt úgy, hogy más férfiakat tolakodónak tart ennél sokkal kevesebb miatt is.
2017. szept. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!