Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek zavaró ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek zavaró ha egy nő nem olyan érzelmes típus?

Figyelt kérdés

Nagyon tudok szeretni, de nehezen mutatom ezt ki. Nehezen mondom ki a szeretlek szót, azt is csak akkor, ha tényleg úgy gondolom. Nem szeretek nagyon az érzéseimről beszélni, ha baj van, akkor azt inkább magamban rendezem el. Elég kiegyensúlyozott ember vagyok, de ha rossz passzban vagyok, egyedüllétre van szükségem hogy helyrejöjjek. Sírni szinte sosem szoktam, csak ha nagyon nagy baj van.

Viszont másokat nagyon szívesen meghallgatok, azt mondják jó tanácsokat is adok. Nem vagyok az a bújós típus sem, persze szex után nincs ellenemre néha. :)

Fiúk, férfiak, nektek zavaró mindez egy kapcsolatban?


2017. szept. 27. 22:20
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
55%
Sajnos zavaró lenne. Én ennek pont az ellentéte vagyok szinte..
2017. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Nem tartunk még technológiailag ott, hogy vonzódjunk és párkapcsolatban legyünk egy csinos androiddal.
2017. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Nem. Utálnám, ha mindig picsogna valaki a nyakamon. Komoly dolgokat is meg lehet úgy beszélni, hogy ne folyasszuk magunkat körbe nyáltengerrel. A felesleges álszent drámázást meg különben sem csípem.
2017. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt irtad nagyon tudsz szeretni ha megszeretsz valakit ez szamit nem az hogy vajjal vagy margarinnal eszed kenyeret persze ahhoz hogy az ember megwzeressen valakit azt kell benne latni hogy kiegeszulhetnek egyutt
2017. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
De amugy en halalra tudok idegesiteni masokat a solozasaimmal de engem is halara tudnak idegesiteni maskor
2017. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne zavaró, hasonló vagyok. Sokszor a tettek is elég, hogy kimutassuk az érzelmeket és abból is lehet tudni, hogy mi is a helyzet.
2017. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Embere válogatja, nyilván van akinek ez bejön, van akinek abszolút nem. Számomra nem lenne zavaró, kábé ilyen vagyok én is. Te sem hallanád tőlem sűrűn a "szeretlek" szót, virágot is öt évben egyszer kapnál, és az érzéseimet se nagyon ismernéd meg, szex után pedig vagy elalszom, vagy fölpattanok és megyek a dolgomra, úgyhogy összebújni sem kell. Rossz passzban nem szoktam lenni, ennek ellenére sokáig el vagyok egyedül, akár napokra is, és még külföldre is eljárok egyedül, ha úgy alakul, és addig legalább te is helyre jöhetsz... ;)
2017. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy egy nő kimutassa felém az érzéseit. Ez alatt nem a nyáladzást értem, nekem pl. ezek a szeretetnyelveim rendkívül meghatározóak: minőségi idő, elismerő szavak, érintések. Nem baj, ha szeretne egyedül lenni, csak mondja, mert ha ilyen baszkuk, hogy semmit nem szól, csak eltűnik órákra, fél napra, akkor joggal gondolhatok arra, hogy baja esett vagy talán a kapcsolatunkkal van valami gáz. A bújás meg alap, szóval ez zavarna. :/
2017. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Ez több minden miatt hiba lehet egyrészt ha nem mutatod ki az érze
2017. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!