Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavaró az ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró az ha egy lány nem ilyen "csacsogós" típus?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a folyton csiripelő,beszélgető lányok népszerűbbek mint a csendesebbek. Én viszont valahol a kettő között vagyok: akkor szólalok meg ha úgy érzem,értelmeset tudok mondani. De szeretek beszélgetni,főleg ha lehet valamiről vitatkozni,érvekkel,mindennel. Megtanultam figyelmesen hallgatni a srácok számítógépes,focis beszámolóit,sőt még érdekelni is szoktak:D


Riasztó az egy fiú számára ha egy lány nem beszél túl sokat?

15/L


2010. febr. 3. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem riasztó,de ahogy leírtad magad olyan egy értelmes lány!!
2010. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát nekem ilyen votl a barátnőm, de az a baj h még közös témánk se volt. ha zavarja, smároljatok:D
2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

jujh ... én ugyanilyen vagyok (14/L):D

amugy a kérdésre nem tudok válaszolni.:$

2010. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy igen. Volt már nálam arra példa hogy csak azért nem jártam egy lánnyal mert hogy ugy mondjam AFK :D szóval egész szünetbe ott ül a padjában, és néz, vagy a szomszédjával beszélget. Pedig az tuti h vele összejöttem volna, csak hát ugye a "többiek".... asszem ezzel mindent elmondtam
2010. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

a csacsogós lányok mikről beszélgetnek?:O

sztem valakit zavar,beszélj te is többet.

2010. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most válaszolok mindenkire:

Első,köszönöm hogy értelmesnek tartasz:)


Második: ha valaki képes az igen/nem-en kívül mást is válaszolni ha beszélgetünk akkor általában van velem közös témája. ha nem tudok hozzáfűzni semmit (pl.: foci) akkor,kérdezgetem,legalább ő beszéljen:D


Harmadik: örülök sorstársam,de akkor minek írsz?


Negyedik: miért nem mentél oda hozzá te beszélgetni ha amúgy bejött? ha a padtársával beszélgetett akkor nem lehet annyira extrazárkózott


Ötödik: valakit zavar,valakit meg nem. minek változzak meg?;) amúgy a csacsogós lányok beszélgetnek a pasijukról,a barátnőik pasijairól,a barátnők pasijainak extracuki haverjairól,a zenéről,hogy milyen jól néz ki egyikmásik énekes,mennyibe került ezésaz a ruhájuk/cipőjük,hol b@szcsiztak be a hétvégén és kivel és mekkorát okádtak a macskakőre. szóval érted,felszínes dolgok:D

2010. febr. 3. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kedvelem a lányt ha minden percbe nem jár a szája, és meg tud engem is hallgatni.

19 / F

2010. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez mindenképp jó dolog lessz a jövőben.engem kinyír agyilag ha vki folyamat pofázik mellettem.

23/ff

2010. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavaró a viselkedésed, ha tényleg olyan vagy, ahogy leírtad.

Népszerűbbek a fecsegő lányok, de az a baj, a sok beszéd nem rejt semmiféle mondanivalót, ez pedig a normális fiúkat taszítja =)

Meg amúgy is érdektelen nekik a sok marhaság, amit összehordanak, de az a lánytípus, akit te leírtál azért népszerűbb, mert amellett, hogy folyamatosan jár a szája és a fiúknak csak vigyorogni kell, gondolkozni nem, általában kihívóbban is viselkednek.


Ez csúnya általánosítás, meg minden, én sem így viselkedem, igazából, hanem valahol a kettő között, de ettől függetlenül kifejezetten az iskolai életre kiélezve nagyjából ez érvényes.


(Lány vagyok, sok fiú baráttal.)

2010. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csaj sokat beszél, de csak "fecseg", az nem jó.

Ha mondjuk értelmes dolgokról beszél, vidám, megnevettet, az jó.


Olyan fiúnak lehet zavaró, aki csendes, hallgatag típus.

Ha egy ilyennel jössz össze, számíthatsz, hosszú, mély hallgatásokra :D


20/F

2010. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!