Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem egy kicsit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem egy kicsit sem érdekel már az exem, de mégis hajlamos vagyok "kémkedni" utána. Normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan két éve szakítottunk, ami szerintem életem legjobb döntése volt,mert utána én is megtaláltam azt a srácot,aki abszolút illik hozzám,és ö is megismerkedett egy nagyon aranyos,szép és hozzávaló lánnyal.

Szóval örülök neki, hogy már nem vagyunk részesei egymás életének, de nem bírom ki,hogy 1-2 hetente ne nézzem meg az adatlapját,söt néha még magamra is veszem a posztjait pedig tisztában vagyok vele, hogy nyilván nem nekem szól. (zenék, vicces képek,stb)

Boldog vagyok a barátommal,ha lenne rá módom se kerülnék semmilyen kapcsolatba az exxel, de érdekel az élte..viszont nem akarom,hogy érdekeljen. Közben még a tesójai,sőt még a tesójai férjének a facebookját is megnézem néha, hátha tettek ki róla valamit. Kész agybaj.

Mit csináljak,hogy leszokjak erről? Nem akarom ezt csinálni,de olyan nehéz megállni.

Szerintetek ez mennyire normális dolog?


2017. szept. 28. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan így vagyok én is mint Te. Én szakítottam, örültem, hogy vége erre mindig """kényszert""" érzek, hogy megnézzem az üzenőfalát.

Szerintem normális. Biztos vagyok benne, hogy ő is nézi idönként az enyémet és még matyizik is rám titokban.

2017. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, légy nyugodt!

Egyszerű emberi kíváncsiság, érzelmileg semmi jelentősége.

2017. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak unatkozol. Foglald le magad, aztán ha egy hosszabb időszak kimarad a nézegetésből, utána már nem fog eszedbe jutni.
2017. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!