Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, ha egy vékony nőnek nagy melle van?

Figyelt kérdés
A vékonyat úgy értem, hogy lapos has, karcsú derék, tehát max olyan 55-57kg, és hozzá mondjuk 70-75D/E-s természetes mellek.
2017. szept. 28. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka. Egyetlen egy barátnőmnek ilyen a testalkata, illetve van még néhány, aki hízékony lenne, de baromi nagy erőfeszítéssel vékony tud maradni és nagy melle van. Az ismerőseim nagy része, ha vékony, akkor kicsi a melle, ha nagy melle van, akkor pedig nem vékony.
2017. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem eddig karcsú barátnőim voltak, igen kicsi cicikkel. De imádtam és imádom a kicsi melleket, totál felizgatnak, ha hetykék, feszesek, kerekek. Szóval nem túl gyakori a nagy cici vékonyka alkatnál.
2017. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A legeslegritkább testalkat, hiszen a mell javarésze zsír. Kevés zsír a testen=kevés zsír a mellen.


Jelenleg egyetlen egy nőt ismerek aki ilyen alkatú a néhány száz ismerősöm közül.

2017. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alig. Ha ilyen nőt akarsz, be kell érned a szilikoncicikkel.
2017. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Baromi ritka, én összesen két ilyen nőt ismerek. Egyikük a nővérem, és amikor középsulis volt, rendszeresen azzal szivatták, hogy műmelle van, meg hogy biztos kitömte zonknival... szal ennyire "természetellenes" ez az alkat.
2017. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Akkor tudom elképzelni, ha valaki mellre is hízik, de mikor lefogy a melléből nem nagyon megy le, tehát ott hajlamosabb raktározni. Én is ilyen típus vagyok azzal a különbséggel, hogy nem vagyok vékony, hanem normál testalkat, nagy mellekkel. Ilyenkor derékban jók lesznek a régi ruháim, viszont mellben "kihízom" őket.

Meg persze a genetika, de tényleg ritka.

2017. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem nőként, hogy akkor mi az istenért van tele a Triumph meg a többi bolt 75D-s melltartókkal. Mindig nézem, hogy oda Victoria Beckham jár be csak meg pár nyalóka alakú lány?
2017. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En mar 70/D-set se kapok magamra, mert "nem szabvanymeret", meg azt is megkaptam mar eladotol, hogy "ilyen nem letezik, gondolt volna erre mielott megmutteti" (termeszetes egyebkent)... Kedvencem volt meg a szalagavatos ruha kolcsonzes, 3x kellett elmennem, mire lett valami, amit nem kell teljesen atszabni, mind a 3x megrikatott az elado, utana meg nyalta a seggem. Mert ilyen vekony derekra egyaltalan nem volt ruhajuk, plane nem olyan, amibe belefernek a melleim... meg a fuzovel se lehetett osszehuzni egyiket se, hogy le lotyogjon a derekamon, dolgozni meg nem akartak, mert "ingyenes" az atalakitas...
2017. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 58 kg vagyok, és volt 75DD/E melltartóm is, de ez egyenlő a 80D-vel kosárméretben, és könnyebben is találni, mint 75/e-set. :)


Mondjuk nem vagyok annyira vékony, M-es méret vagyok.


A leírtak ismerősek szituk, plusz még bikinit ugye csak és kizárólag külön részekben tudom megvenni. :D Mert a nagy mellmérethez nagy bugyit adnak, ami ugye nem ránk van szabva...

Mondjuk én szeretem az alakom ( nem egoista vagyok, csak már elfogadtam. Annak idején a mellem miatt pl direkt fogyóztam is de onnan nem igen ment le. Most meg már nem is bánom, sőt.)

26N

2017. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is arrol van szo, mert en is szeretem a melleimet, mert egyebkent szepek, meg a csipommel aranyos. Csak a ruha/melltartovasarlas eleg nehezkes. Vallban meg derekban xs vagyok, mellben m-l. Nadraggal ugyanez, ami derekban jo, az csipoben nem, plusz altalaban rovid a szara, mert eleg magas is vagyok. Nem vagyok egy szabvany tipus, na. De en is szeretnek konfekcio ruhakat.
2017. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!