Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elpirul és zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elpirul és zavarba jön egy szülinapi ajándékozás ötletétől, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Kettőnk kapcsolata valahol a barátság és a párkapcsolat között lebeg, de nem vagyunk együtt, és valószínűleg kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Szoktunk találkozgatni, beszélgetni, ő is megölel, megsimogat engem időnként. A múltkor említette, hogy nemsokára lesz a szülinapja, ezért most rákérdeztem, hogy mikor. Megmondta a dátumot, de rögtön elpirult egy kicsit, zavarba jött, nevetett, a tenyerébe dugta az arcát, és mondta, hogy nehogy kitaláljak valamit, mert zavarba hozom. Aztán mondtam neki, hogy szeretném elhívni sütizni, és igent mondott, remélem, összejön (utána még párszor átkaroltam a vállát, és simogattam, magamhoz húztam őt). Azt azért még hozzátenném, hogy kb. fél órával korábban is többször megcirógattam az arcát, és sokáig simogattam a kézfejét (máskor is szoktam), részben hogy vigasztaljam, mert kicsit el volt kenődve, részben meg mert szeretem őt, és vonzódom hozzá, szóval ebből azért csak sejti a közeledést. Annyira édes volt, hogy így zavarba jött, szerintetek akkor ez a fentiek tükrében azt jelenti, hogy ő is többet akar? Ha csak barátkozna, akkor szerintetek másképp reagált volna?

2017. szept. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Öcsi, növessz már heréket és csókold meg a sütizésnél! :D
2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyan, még mit kéne csináljon, hogy rájöjj, hogy akar valamit? hívjon el ő téged randizni?
2017. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy felfedezte a rák ellenszerét.
2017. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!