Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek ajándékba egy 13...

Mit vennétek ajándékba egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Tollasozik, imádja a csokit... Nincs semmi ötletem :(

Egyebkent osztalytarsam es nem kell nagy erteku, osztalykaracsonyra szeretnem ot meglepni :)



2016. dec. 10. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Hmm.... Én lány vagyok és élek-halok a papirboltos cuccokért. Notesz, vicces posztit, matricák, különféle kézműves cuccok. Valamint imádok olvasni is és ha ő is akkor egy jó könyv is lehetne. Aztán pl meg kis bizsu fulbevalo, nyaklánc, karkötő. Én mondjuk soha nem szerettem édességet kapni ajándékba mert mindig azt gondoltam hogy az illető aki adja nem ismer habár biztos van olyan aki szívesen kap csokit.
2016. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem egy cuki plüssnek is nagyon örülne

Vagy kedvenc sorozatából valamire pl. Egy poló amint a kedvenc sorozata van,vagy egy olyan naklánc:)

Remélem találsz majd valamit!:)

2016. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) már vettem neki egy nagyon jó illatú gyertyát és egy tábla csokit, e mellé gondoltam volna még valami apróságot, ami nem olyan drága, hasznos. :)
2016. dec. 11. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Iphone 7
2016. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%
Manapság már esemény utáni tablettát :D
2016. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!