Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány hogy gondolkodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy gondolkodhat így? Erről mit gondoltok? /Komoly, érett, normális, intelligens embereknek szól a kérdés.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, már rég óta ismerjük egymást, elég jó kapcsolat van közöttünk, tehát ismerem. Nagyon ritka, rendes fiú, még lelkizni is lehet vele, abszolút megértő, kedves, nem bunkó, nem beszél csúnyán.

Nem rég szakított az első barátnőjével, akivel 3 hónapot voltak együtt. A szakítás oka az volt, hogy a csaj közölte vele, hogy "bocsi, csak arra kellettél", és hazudozott a srácnak, aki besokallt, és megszakította vele a kapcsolatot.

Én meg azt hittem (tapasztalatból, másokéból és a sajátjaimból is), hogy ez igazán a pasikra jellemző.

De hogy egy lány viselkedjen így?? Van benne egyáltalán szégyenérzet meg lélek? Hogy képes ilyen lenni?

Kíváncsi lennék, hogy erről mi a véleményetek.


2010. máj. 28. 00:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdez, te szerintem szerelmes vagy ebbe a jó barátodba. látszik ahogy írsz róla, szeretettel, mire vársz? te megbecsülnéd, ő is téged!
2010. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
*kérdező
2010. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

úgyanúgy képesek erre lányok is és fiúk is, ez nem nemtől függ, hanem embertől...nekem is volt már, h csak szexre kellett egy pasi, csak az általad említett lánnyal ellentétben én ezt még a legelején leszögeztem neki, és hagytam hogy eldöntse, akarja e így...


20/L

2010. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy férfi és egy nő is megteszi ezt, csak a férfi gyakrabban. Az ilyen kapcsolatok előtt meg szokták beszélni hogy csak szex legyen, és mindkét fél beleegyezik. A lány érdekében annyit tudok esetleg mondani, hogy lehetséges hogy a srác előtt őt megcsalták vagy csalódott egy hatalmasat(akár többször is) és azzal hogy így viselkedik, azt hiszi hogy viszonozza a fájdalmat a "férfi nemnek", és ez épp egy olyan srácon csattant aki pont nem érdemelte volna ezt. Ettől függetlenül ez egy gusztustalan és gerinctelen húzás volt a lánytól, viszont lehet hogy tudatában sincs annak hogy ezzel összetörte egy másik ember szívét, hanem meg van nyugodva, hogy "na most visszaadta". Ha nem volt előtte semmiféle csalódása, és nem csalták meg, akkor egyszerűen egy érzéketlen ribanc...19L
2010. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
van ilyen
2010. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
És az mért jobb vagy elfogadottabb, ha egy pasi csinálja ezt? Hm??
2010. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt arról, hogy elfogadható?? Nem pont azon vagyok felakadva, hogy mekkora szégyen női önérzet nélkül élni? Megemlítettem egy esetet, és véleményeket kértem. Akit meg egy egyszerű történet átkozódásra ingerel, az menjen el a pszichológushoz. lehet, hogy szerencsém van a környezetemben élő emberekkel, meg a barátnőimmel, mert tőlük ilyesmit még nem tapasztaltam...El sem tudtam képzelni, hogy egy lány is viselkedhet így.
2010. máj. 29. 11:53
 18/20 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy szó sincs arról, hogy csalódott a lány. Kiderült (a legjobb barátnője mondta el), hogy eddig minden fiút felvitt a lakásukra, és miután "megvolt", dobta is őket...

Szóval az utóbbi: érzéketlen ribanc.

2010. máj. 29. 11:54
 19/20 A kérdező kommentje:

01:28:

Azért, mert ez egy több éves, őszinte barátság, ő sem, én sem nézünk egymásra úgy, mint pasira/csajra. Honnan veszed hogy epedezik?? Így látatlanban? Na meg ne minősítgess senkit,csak akit ismersz, inkább gondolkodj.

2010. máj. 29. 11:57
 20/20 A kérdező kommentje:

15:12!

Válogasd meg a szavaidat, 1.

2. nem véletlen, hogy ilyen véleménnyel vagy a lányokról...nem a miniszoknyás agyon sminkelt kis ribancoknál kéne talán kereskedni...és akkor nem látnád így a helyzetet. Sajnálom, hogy nem találkoztál még olyan nővel, akire büszke lehetsz. Azt meg kikérem magamnak, amit írtál! Debil vagy te, iq szinted se valami irigylésre méltó lehet, véleményed alapján. Ilyen beszűkült látótérrel...ládde, én elfogadtam mások véleményét, azt, hogy a fiúknak is borzasztó tapasztalataik vannak. Na meg ezt szemtől szembe kell megmondani annak, aki kitolt veled. Nem a világra haragudni, pláne nem olyanoknak beszólongatni, akik csak büszkék lehetnek magunkra ilyen szempontból.

2010. máj. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!