Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek lenne bűntudatotok? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek lenne bűntudatotok? 21L

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy nagyobb baráti iszigatás, kérdeztem a barátomat is, hogy akar-e jönni, azt mondta, hogy nem. 4 éve vagyunk együtt, és tinikorunkból rengeteg tüske maradt bennem az irányába, megbocsájtottam, hiszen fiatalok voltunk mindketten, de mégis itt van az érzés. Tudni kell, hogy elég csinos lány vagyok, sokan be szoktak próbálkozni, de nyilván elhajtok mindenkit, hisz nem vagyok szingli.Tegnap az egyik srác el is kezdett nyomulni, és most kicsit belementem, mert jól esett, hogy gyengéd, barátom pedig nem erről ismert, főleg mostanában. Cirógatta a hajam, az arcom, a kezeim, lábam, énekelt nekem. Egy idő után sok lett, észbe kaptam, hogy na ezt nem kéne, próbálkozott az este hátralévő részében, majd köszönés nélkül lelépett.


Nekem most nagyon lelkiismeret furdalásom van, hiszen nekem is nagyon rosszul esne, ha egy lány ezt csinálná a barátommal. (bár mint mondtam és a múltban ennél rosszabbat is megbocsájtottam)

Jogos a bűntudatom, vagy ez csak egy kis semmiség? Megbeszéljem-e barátommal, avgy hagyjam?


2017. szept. 30. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nincs jelentősége.
2017. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon fiatal vagy és gondolom a barátod az első az életedben. Nem ez volt az utolsó alkalom, hogy kísértésbe esel, ezt most megsúgom...
2017. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De azért elgondolkodnék, mert nyilvánvaló, hogy hiányzik valami (pl.gyengédség) a kapcsolatból.
2017. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már máskor is, hogy elgondolkodtam rajta, hogy éljek- e az adott lehetőséggel. Nem tudnám soha de soha megtenni, már ennyitől is mardos a lelkiismeretem. Plusz egy idő után minden "udvarló" sráctól megundorodok, de szó szerint, undort érzek,és azt, hogy kopjon már le. Ilyenkor alig várom, hogy hazaérjek a barátomhoz és hozzábújjak.
2017. szept. 30. 09:39
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem a gyengédség nagyon hiányzik! Azért esett nagyon jól amit ez a srác csinált az éjjel. De csak egy ideig volt jó, utána inkább terhes lett az egész. Barátommal beszéltem már nem egyszer erről, hogy szeretném, ha többet simogatna, érzelmesebb lenne...stb Oké ő nem ilyen, de igyekezhetne! Hiába, süket fülekre találok.
2017. szept. 30. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Az mondjuk jellemzo, h a masik sraccal kapcsolatban, akit lenyegeben csak hulyitettel es kihasznaltal (es gondolom az este vegere nem veletlenul lepett le koszones nelkul), vele szemben fel se merul benned a buntudat.


Pedig vele ugyanugy onzo szemet modon viselkedtel (sot, vele viselkedtel csak igazan szemetul, hiszen vele szemben semmilyen tuskes vagy egyeb nincs, szimplan csak onzo modon kihasznaltad es baleknak hasznaltad a gyereket).


Es az viszont k...a gaz, h ez magadtol fel sem merult benned.

2017. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Heart of Darkness ***** válasza:
0%
Jogos a bűntudatod és az lesz a legjobb ha megbeszéled vele. Neked is jobb lesz utána. Ez nem olyan dolog ami véget vetne egy kapcsolatnak.
2017. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: Tudta ő is , hogy barátom van, hiszen a közös barátaink mindenkinek el szokták mondani, hogy ki szingli-és ki nem, ( ha vannak a társaságban egymásnak ismeretlen emberek) az ilyen esetek elkerülése miatt. Egyébként őt is sajnálom, de ezen már nem tudok változtatni, azt viszont eldönthetem, még, beszélek- e erről a barátommal.
2017. szept. 30. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez lenyegtelen sztori, ilyesmi barkivel megesik. A baratoddal viszont meg kene oldani a problemakat.
2017. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet! A barátodnak és a másik srácnak is ártottál ezzel. Attól, hogy barátod van még tetszhetsz neki. Főleg ha láthatóan vevő vagy a közeledésére akkor persze, hogy fellelkesedik. Nekem is szarul esett volna ha hirtelen elkezdtél volna hárítani úgy, hogy előtte még simogathattalak. Valószínű én is fogtam volna magam és elmentem volna. Jó nagy r**anc vagy csak mondom. És a kapcsolatod a barátoddal sem fog már sokáig tartani. Láthatóan már a végét járjátok csak félsz az egyedülléttől.
2017. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!