Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik élethelyzetet választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik élethelyzetet választanád? (elméleti)

Figyelt kérdés

1,

A párod jómódú, a szüleinek vállalkozása van, neki is egy jó állása, tehát soha nem lesztek szegények, viszont külföldön, ahol éltek, nem ismerik el a végzettséged, és újra kéne érettségizned, hogy egyetemen tanulhass.

De igazából nem kell tanulnod, ha soha nem tanulsz/dolgozol is meglesz mindened.


2,

Tanulhatsz, érhetsz el eredményeket, de soha nem lesz olyan párod, aki anyagilag támogatni tudna, ketten is mindig csak az átlagos, alsó középosztály szintet tudjátok majd hozni, de megvan a lehetőséged, hogy azt tanulhass, amit szeretnél, karriert fuss be


2017. szept. 30. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az elsot. A “nem kell tanulnod” nem azt jelenti, hogy ettol fuggetlenul ne csinalhatnam azt, amit csak akarok. Nyilvan ujraerettsegiznek kulfoldon es utana dontenek, hogyan tovabb, valoszinuleg en is vallalkoznek. (Alapbol en is jomodu, vallakozo csaladbol szarmazom, nekem sem a diploma es a fix allas a celom.)
2017. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt választanám, amiben a párom és én egységet tudunk alkotni, egymást segíteni, szeretni, tisztelni. A többi vagy van, vagy nincs, vagy változik.
2017. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem választanám. Én egyetemen tanulok, jól fizető, szellemi munkát szeretnék majd végezni(tolmács), emellett pedig olyan párt szeretnék, aki szintén értelmiségi és szintén jómódú családból származik. Hogy miért? Mert hasonló az életvitelünk, életcéljaink és hasonló anyagi helyzetünk lesz. Eltartatni nem akarnám magam, de ha lesz gyerek, otthon szeretnék lenni vele, amíg nem megy oviba.
2017. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első helyzetben is megvannak a másodikban vázolt lehetőségek, ha csak a karriert nézzük. Sőt, ahol pénz van, ott általában több a lehetőség is.
2017. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Magyarul:

Aranyásó legyél-e, vagy küzdj meg magad azért, amit el akarsz érni.


Már önmagában az szégyenletes, hogy ez a kérdés felmerül egy nőben..

2017. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretek mástól függeni! Asszem megválaszoltam.
2017. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1., de dolgoznék, ha nem is folyamatosan, de projektekben résztvennék, vagy a vállalkozásban elvállalnék dolgokat. Nyomorogni senkinenk nincs kedve, akármennyire bizonygatják néhányan, hogy nekik megfelelne ez, csak szeressék a másikat. Ha viszont a pénz, a megélhetés stresszt okoz, ott a kapcsolat is hamar megromlik.


Külföldön élek egyébként, érvénytelen érettségi bizonyítvánnyal, de szellemi felsőfokú szakmai végzettséggel, elég vígan élek, azt kell mondjam.

20L (hál' Istennek szüleim elküldtek külföldre tanulni 11 éves koromban)

2017. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az 1.-t.

Újra leérettségiznék és tovább tanulnék, majd dolgoznék én is.

N23

2017. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tök gusztustalan. Tehát egy nőnek soha nem lehet pénze. Vagy pasika pénze, ami nem az enyém, tehát egy kitartott pincsi vagyok, vagy csóró.

Egyik sem. Öngyilkosság

2017. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább itthon kialakítom a saját kis egzisztenciámat párommal együtt. Mindketten a sz.rból építettünk várat, akiben van akaraterő annak ez itthon is sikerül. Soha nem mennék külföldre a pénz miatt. Aki tanulással, jó egyetemmel, munkával, karrierépítéssel csak alsó középosztály szintet tud megütni, azzal komoly bajok vannak. Aki építeni akarja az életét az ennél sokkal magasabb szintre jut. A többi csak kifogás.
2017. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!