Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiút választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanád?

Figyelt kérdés

1. átlagos kinézetű, de szexre mindig kapható (akár minden nap)

2. jóképű, sportos, de a szex iránt kevésbé érdeklődő (havi 1x)



2016. jún. 15. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Átlagos,sportos,és a havi szex
2016. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kicsit keverednek a dolgok, elég ha csak egy számot írsz ;)
2016. jún. 15. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Havi 1 szex. Pont ennyi az igényem. Eddig mandig az volt a gáz, hogy a párom naponta is akarta én meg tudom ezt teljesíteni. Szóval inkább a 2es
2016. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1
2016. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű, hogy az egyes. Átlagos pasiról beszélünk, tehát nem csúnya, belső tulajdonságokat nem írsz, de ha összejövök vele, akkor értelmes, vicces és ráadásul a szexuális életünk is működőképes lenne. A második pedig hiába jóképű vagy sportos..a szexuális életben azonos igények, szinte alapját képezik egy felnőtt kapcsolatnak.
2016. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet normális választ adni, mert ez csak a külsőség és a szex. A külső változtatható, a szex meg igény kérdése, de ez is változtatható.


De miért csak ennyire van igény a 2-esnél?

2016. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, ezt egész jól megfogalmaztad.
2016. jún. 15. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os

Ezt egész pontosan hogy értetted: "a szex meg igény kérdése, de ez is változtatható. "

Mert sztem qrvára nem az.

2016. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem termeszetes, hogy az elso. Szeretem a szexet es szeretem ha ezzel a partnerem is igy van es nem konyorognom kell neki erte.
2016. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Uhh..havi egy szex kicsit keves lesz. Inkabb az elso pasi.

Csak az a baj a szexualis etvagya nem derul ki elore,igy valoszinileg legtobben a masodik jokepu pasast valasztanank elosszor es utanna partolnank csak at a lepedoakrobatahoz;))

2016. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!