Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "minimalista"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "minimalista" életmódot folytató nőkről?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni.

Szóval van pénze, de kevesebbet költ, mint megtehetné.

Kevés ruhája van, olcsó kozmetikumokat használ, ritkán vesz bármit is.

Régi telefonja van, régi számítógépe, egyedül utazásra és könyvekre áldoz komolyabban.


20-25 közötti korosztályban


2017. okt. 1. 14:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

lehet jó minőség az olcsó is. de mindig mindenből a legolcsóbbat venni nem jó. ez igaz kozmetikumokra, kajára is eléggé pl.

régi számítógéptől megőrülnék mondjuk, amin ilyen windows xp fut. :D miért ne lehetne pl jobb számítógép? az egyszeri kiadás pl, és minden nap használja az ember.

a telefon is ilyen szerintem, nyilván nem arra kell gondolni, hogy mindig mindenből vadiújat vegyél, mert ki jott egy hangyafasznyival jobb. szóval pl okostelefont venni abszolút megéri szerintem.

a ruha oké, amíg tiszta. könyv pazarlás, én pl minden könyvet letöltök.

ha normálisan csinálná, értelmesen, akkor oké. de nem biztos hogy kéne ilyen nő, mert én nem vagyok annyira ilyen.

2017. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy 21 éves mininalista lány vagyok, de nekem más jelent a minimalizmus.

- Vannak jól bevált kozmetikumaim, amelyek inkább középárkategóriásak, mint olcsók. Csak akkor megyek el drogériába, ha valamelyik kifogyott és olyankor célirányosan csak azt veszem, nem nézelődök a többi termék között. Amíg megfelelően szerepel nálam a kozmetikum, addig nem nézek utána másiknak, ezzel is leveszem a döntési terhet a vállamról.

- Ha valami újat veszek, mert megtetszik, akkor háromszor felteszem a kérdést magamnak, hogy erre tényleg szükségem van-e. Meg kell indokolnom magamban, érvelni mellette. Sokszor szoktam visszatenni a polcra. Nem vagyok impulzív vásárló.

- Ha valami drágát kell vennem, de tényleg nélkülözhetetlen számomra, akkor bűntudat nélkül adok ki rá pénzt. Inkább többet költök egy fontos dologra, mint hogy egy olcsó, leakciózott silány vackot vigyek haza porfogónak, kacatnak. Hosszú távon egyébként több pénz marad a zsebedben ezzel a mentalitással.

2017. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valami újat veszek, mert megtetszik, akkor háromszor felteszem a kérdést magamnak, hogy erre tényleg szükségem van-e. Meg kell indokolnom magamban, érvelni mellette. Sokszor szoktam visszatenni a polcra. Nem vagyok impulzív vásárló. "


Ez az amit manapság a legtöbben elfelejtenek. Bejön bármilyen új kütyü, őrület bármi, rögtön kell egy. Pedig annyiszor tettem már fel a kérdést magamnak, hogy "de őszintén, tök jópofa cucc, de mire használnám valójában". Egy csomószor az a válasz, hogy 10 perc után soha semmire.

2017. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!