Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a legtöbb fiatal nő vékony?

Figyelt kérdés

Mármint, rengeteg olyan válasz érkezett már az odalra, hogy a nők 20-25 között még természet adta gazella testtel és XXS mérettel rendelkeznek, azaz kb így néznek ki:

[link]

[link]


20 feletti nőismerőseim elenyésző hányada ennyire vékony, talán csak azok, akik genetikailag ilyenek, illetve az hord XXS-t, aki alacsony és mellé vékony (150-155cm).


A többség inkább ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


Tehát gyakoribb a 170cm-es magassághoz az 50-55kg, mint a 40-45kg


Illetve megintcsak vannak, akik még kerekebbek, molettek, de ők sem a többséget alkotják.


2017. okt. 1. 17:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint en a sulyosan elhizott kategoria vagyok 24 evesen. Sose voltam sajnos vekony es törékeny. Mindig is eros csontozatom volt, eheztem meg hanytattam magam tinikoromban emiatt. Szomoru, hogy elvarjak a huszoneves noktol a gazella alkatot... sejtem, hogy nem en koplaltam egyedul annyi idősen hanem majdnem minden lany megizleli ezt a poklot.
2017. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

csak a táplálkozásügyben műveletlenek ízlelik meg a poklot.

a normálisak pedig nem lusták művelődni ezügyben és kevesebb szénhidrátot meg cukrot esznek.

viszont több fehérjét,zsírt és zöldséget.

2017. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!