Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semelyik keresztény lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semelyik keresztény lány sem szexel házasság előtt?

Figyelt kérdés
Van egy szimpatikus lány, aki tudomásom szerint elég vallásos családból való és ő is az. Én nem vagyok hívő. Érdemes belemenni egy kapcsolatba vagy szex házasság előtt kizárva (nincs nagy problémám a vallással, elviselném, de sajnos van pár elvakult "hülyeség" (már bocs))
2017. okt. 1. 23:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdemes ilyenbe belemenni, ha te nem csókolgatsz keresztet remegő térdekkel, egy bosszúszomjas képzeletbeli barát haragjától rettegve. Ismerek pár vallási idiótát, mielőtt bármit tennének, azon frusztrálják magukat, hogy vajon a kaporszakállú nem küldi-e pokolra érte őket. Szexről ne is álmodj, ismerek vallásos házaspárt, akik a gyerekek megszületése óta külön hálóban alszanak. Beteg népség.
2017. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Vallásos vagyok én is és a családom is, bár mi a normális keretek között. Mindenki szexelt nálunk házasság előtt.
2017. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Jajjmán... a keresztények kábé annyifélék, ahányan csak vannak. (Pölö: én is meg vagyok keresztelve, oszt' kábé teszek az egészre, merthogy ateista vagyok, de leginkább a zen buddhizmust szeretem tanulmányozni, ha olyasmihez jutok.)


Szóval teljesen fölösleges itt kérdezősködni, mert totál elvihetünk az erdőbe. Aztán úgy jársz, mint a viccbeli nyuszi, amikor átment létráért a rókához.


Beszélgess vele, azt' kérdezd meg tőle! Ennél nincs jobb válasz.

2017. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Első válaszoló, nem tudom, feltűnt-e, hogy a kérdező a "keresztény" szót használta. Amiről te írsz, az a keresztényeknek csak egy bizonyos csoportjára jellemző, nevezetesen a katolikusokra. Jó lenne, ha kicsit utánanéznél a témának, mielőtt ilyenre válaszolsz, a légből kapott felszínes hülyeségeid helyett. Az alapműveltséghez igazán hozzátartozna, hogy nem az összes keresztény csókolgat remegő térddel kereszteket. A középiskolás történelemórákon is volt arról szó, amit most egybemosol.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Van olyan keresztény lány, aki igen, és olyan, aki nem. (Ezt is rosszul tudta a buta első válaszoló. Rendben, hogy utálja a vallást, de hogy semmit nem is tud róla, az már baj.)

2017. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3-as

egy olyan keresztény lányról beszélek, akinek pap az apja és ő is jár misére, amikor tud.

Így mit gondolsz?:)

2017. okt. 1. 23:44
 6/29 A kérdező kommentje:
Ja és katolikus...
2017. okt. 1. 23:45
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A keresztény egyházak tanítása szerint a házasságon kívüli nemi kapcsolat bűn. Viszont sok keresztény van, aki "válogat" a tanítások között, és ők esetleg ezt is a szelektálandók közé sorolják.

Viszont egy gyakorló kereszténynek lehet, hogy kevés, ha te "elviseled".

2017. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy higgyél #1-nek.


"Ismerek olyan házaspárt blablabla"... haha örülök, hogy ismer olyat és?


Nyilván ki nem állhatja a vallásos embereket, ezért nem is ismer túl sokat közülük, mert messziről kerüli vagy közelről leköpi őket. Hogyan ismerhetne így normálisan egy vallásos házaspárt?


Nyugi. Én hívő vagyok huszon éves srác és nem kell attól parázni, hogy na majd biztos nem fog veled szexelni.

Attól még kívánhatja a szexet. stb.

De nem fog veled egyből ágyba bújni, ha ez neki fontos.


Igazság szerint szerintem házasság előtt lehet szex, és nem bűn, ha az ember úgy fekszik le a másikkal, hogy úgy gondolja, hogy márpedig ő lesz a férjem, feleségem stb.

Nem kell papír ahhoz, hogy szexelj. Szeretet kell és tiszta szándék.


DE a legfontosabb, hogy mindenki máshogy éli meg a hitét. Van, aki néha mélyponton van és fűvál-fával szexel, és később bánja meg, meggyónja, helyes útra tér stb. És van, aki bigott stb. NEM egyforma az összes "térdelve keresztet csókolgató"... -_-


Ismerkedj vele, beszélgess vele stb. Ha a hit neki amúgy is fontos, és Te meg CSAK "elviseled", akkor nem is biztos, hogy túl sok közötök kéne, hogy legyen egymáshoz.


De amúgy vele ismerkedj és majd úgy is a kapcsolatotok, ahogy halad előre, majd kiderül, hogy hol van a nála a határ vagy hol nincs.

Előre lemondani róla nem érdemes, csak akkor, hogy ha nem tiszták a szándékaid. Akkor inkább hagyd békén. Ne kínozd, nincs értelme.


20 F

2017. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, én csúnya, buta, rossz ember. Megyek is a kénkövesbe vagy kerékbe töröm magam.
2017. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Akinek pap az apja, az nem katolikus, hanem valamelyik protestáns egyházhoz tartozik. Nem csókolgat remegő térddel keresztet, de ettől még könnyen lehet, hogy nem úgynevezett vasárnapi keresztény, hanem a hét minden napján, 24 órában az. Ha társat keresel, érdemes próbálkoznod nála, ha szexpartnert, szerintem felejtsd el.
2017. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!