Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna, ha egy pasi nem sportolna semmit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben ez meglátszana az állóképességén vagy az egészségi állapotán, esetleg túlsúlyos lenne, akkor nagyon zavarna. Más esetben nem.
2017. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. De azért tudjon velem lépcsőzni, sétálni meg ha valami nehezebbet kell emelni, azzal ne legyen probléma. Illetve az egészségén se látszódjon meg.
2017. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor,ha cserébe fitness cicát akar.
2017. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Engem igen.
2017. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De azért ne én legyek az erősebb, ha pl. engem is, az 50 kg-mal, bírjon el.

Plusz, attól, hogy valaki nem sportol, még lehet vékony testalkatú, csak ne legyen elhízott és beteges ember.

2017. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, én sem sportolok, genetikailag vékony vagyok, jó alakkal, legalábbis egyenlőre így 30 alatt. később már nem biztos, hogy elég lesz a genetika :D Amíg a pasinak is jó alkata van sport nélkül is, addig nem zavar.
2017. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Mivel ez nem túl egészséges, ezért igen. De ha már heti 2-3x elmegyünk fél óra-órás sétára, akkor nem vészes.
2017. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vannak munkahelyek, amik felérnek minimum egy óra futással. Párom is ritkán sportol, max néha súlyzózik kicsit, mert egész napos tetőépítés után éppen hogy annyi ereje van, hogy bezuhanjon az ágyba.
2017. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: Fél órás séta sportnak számít?:O:D Ennyit minden nap megyek, de valahogy nem szoktam ide sorolni:D
2017. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mivel a sportos,izmos test a vonzó és férfias, de persze könnyebb nyeszlettnek lenni meg elfolyni.Megvetem a "mackós", alkatot.
2017. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!