Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőknek nincs problémájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nincs problémájuk az alacsony pasikkal, akkor miért leplezik le magukat folyton ezeknél a kérdéseknél?

Figyelt kérdés

Egy kommentelő írta ki nemrég ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Naná, hogy egyből szóba kerültek a "srác kis gnóm", "törpe" és "ha magasabb lenne akkor bejönne típusú" kommentek. De most komolyan! Ha valakinek a szemére vetik, hogy c***ny, meleg stb. az rasszizmus és diszkrimináció, de ha letörpézik, legnómozzák azzal semmi probléma nincs? Milyen világban élünk, de komolyan? -_-

Felháborító! És még a csajok altatnak itt engem, hogy a 170 centimmel egyáltalán nincs okom panaszra és másban kell keresnem a hibát. Bicskanyitogatóan képmutatóak a nők!



2017. szept. 29. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

nekem egyértelműen nem jönnek be se az alacsony, se a kisebbségi pasik, nem értem ezt miért kéne szégyellni

neked talán bejönnek a gnóm nők?

2017. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: Nem kell szégyellni, de ez diszkrimináció. Oké, azt még be tudja venni a gyomrom, hogy egy más kultúrájú emberhez nem vonzódsz. De egy fehér, intelligens tanult emberhez miért nem vonzódnak a nők, mikor csak annyi "hibája" van, hogy alacsony? Vagy nektek mindenből a legjobb kell? Legyen, magas, izmos, okos, jóképű, gazdag, állat- és gyerekbarát, vicces, de egyben komoly, lelkis, de egyben hidegvérű stb.
2017. szept. 29. 16:07
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Te talán bármilyen fehér, intelligens tanult nőhöz tudnál vonzódni? Igen, diszkrimináció, de én se várom el, hogy minden férfinek tetszek. Nem a legjobbat akarom, hanem a nekem megfelelő pasit, és van is, tehát nem akarok lehetetlent.
2017. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
2# Mert nem vonzodom hozzajuk es kesz, leszarom, milyen intelligens es jokepu, ha talalok ugyanilyen intelligens es jokepu ferfit a nalam 5 centivel magasabbak kozott is, lol. Es ha a szamomra legjobb kell, akkor mi van? Megpukkadhatsz, de akkor is azzal jarok, akivel en akarok es aki velem szinten akar :) Eddig soha nem volt ilyen problemam, hogy ne lett volna mas lehetosegem egy torpen kivul. Mielott kipukkadsz az idegtol, a 170 meg nem szamit torpenek, mivel en is ennyi vagyok, ez nalam meg hataereset, ha minden mas oke akkor johet. De aki lathatoan alacsonyabb nalam akar csak par centivel, az max haver lehet, ennyi!
2017. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Napi picsogós kérdés!


Nem mindegy az neked, hogy ki kit szeretne magának párt?


Inkább fáradozz azon, hogy neked olyan legyen, aki számodra megfelelő!


Te talán összejönnél egy nagyon elhízott, tőled jóval magasabb nővel?

Te is ugyanolyan felszínes vagy ezek szerint, hisz te is válogatsz!

2017. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Hányadik kérdésed a héten?

Senki nem mondta hogy minden nő álma vagy 170 centivel csak azt hogy az (ha jól emlékszem te vagy a 12 éve próbálkozó) évek óta tartó sikertelenséged nem írható fel csak a magasságod számlájára.

Párom 168 cm mi 3 éve vagyunk együtt de már előttem is volt több komoly kapcsolata és az elmúlt 3 évben sem egy ajánlást kapott nőktől direktebb vagy kevésbé direkt módon. És nem ő kereste a nőket. A munkája során vagy egyszerű szituációkban is megtalálják. Volt olyan büfés lány aki flörtölni próbált vele majd mikor meglátott és leesett neki hogy együtt vagyunk rendesen bunkón szolgált ki.

Pedig párom nem olyan tipikus jóképű álompasi. Van egy kis pocakja bár a felsőteste izmos szóval nem kövér és nem jár armani öltönyben meg aranyórával meg hasonlók hogy a pénzéért érdeklődnének a nők.

Egyszerűen olyan a kisugárzása. Magabiztos illedelmes pozitív vezető alkat így vonzza a nőket.

2017. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
En soha nem tagadtam, hogy nem kell alacsony pasi, miota volt alacsony pasim. Koszi, eleg volt, hogy egy atlagos alkalomra nem tudtam melle normalisan kinezni. De a diszkriminacio az nem ezt jelent. Ez szimpla preferencia, mint pl. a hajszin.
2017. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*egyszerű mindennapi szituációkban
2017. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a 170 cm magasságom nem tetszett valakinek mert "nem tudok magassarkút felveni".

Képmutatás,igen. Nyilván más baja volt,csak hát gyávák kimondani.

2017. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

En 186 cm magas vagyok, 100 kg, jo kiallasunak mondott. Vezeto beosztasu.

Es meg annyit szeretnek mondani, hogy nem ertem a problemadat. 😂😂

2017. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!