Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja egy nő elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomy30 kérdése:

Miért nem tudja egy nő elfelejteni az exét és az érzelmeit íránta befolyásolják hogy egy szebb jobb kapcsolatba legyen? Minden próbálkozásommal egyre jobban tartok tőle hogy összeroppant hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy békénhagyod. Láthatóan még nincsen túl a gyászidőszakán, nem tudom, egyes emberek miért nem tudják észrevenni, ha valaki nincs kész új dologra. Minek erőszakoskodsz?
2017. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sehogy.

ezt neki kell elengedni.

a leggusztustalanabb dolog ez, amikor valaki már összejött komolyra egy új társsal, de még mindig az exe után vágyakozik...

ha tudja, hogy nem zárta le, mi a fenének kellett újba belefogni, és játszani egy másik ember érzéseivel?


mint írtam: amíg ezt ő magában nem zárja le, addig te bármit tehetsz nem tudsz neki segíteni.

max támogatod, mellette vagy ilyenek, de érdemben nem tudsz mit tenni

2017. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre a gyógymód az idő. Adj időt neki, és főleg ne sürgesd, annál rosszabb. Légy mellette, támogasd lelkileg, adj neki szeretetet és boldogságot, és akkor túl fog lépni, és meglátja milyen kincs vagy neki
2017. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomulj ra. Visszataszito.

Majd ha tul lesz rajta, maga fog keresni partnert, de akkor sem biztos, hogy teged.

2017. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megértek mindenkit de az eggyütlétünk során is éreztem hogy próbálja elfeledni de túlságosan tönkretette az exe érzelmileg és minden szempontból ! Annyit mondott hogy jó velem meg minden de az az érzés amit érez túl sok hogy kétféle érezéssel megtudjon bírkózni ....
2017. okt. 3. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy mar voltatok eggyutt? Az kicsit mas.

Valoszinuleg felejteni akar veled, de meg nem megy neki. Turelmesnek Kell lenned, u a meg akarod tartani.

2017. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kimásoltam egy beszélgetést amit megértek amit írt ... Írtam én :Nem akarok többet kérni tőled csak egy esélyt nyilj ki nekem és ne félj tőlem hiszen segíteni akarok neked ahogy eddig.. Én 1000%-ban őszinte voltam , vagyok veled szemben és a te érdekeidet nézem csak te gondolod hogy nem lehet több belőlünk mert félsz saját magadtól hogy ismét úgy fog alakulni mint akkor el kell engedned a múltat és jobb legyen ... Erre az ő válasza :'Ebben sajnos tévedsz. Nem tudom felejteni a dolgokat. Csak egy kis időre el tudom folytani az érzéseimet . Sajnos azt sem mondhatom , hogy egyedül vagyok, mert általában itt vagy nálam de te ha nem vagy itt , akkor öcsém meg a barátnője van nekem ....

Komolyan mondom nektek hogy , csak egyett szeretnék akár hogy , is fog alakulni teljesen elvesztettem az önbízalmamat de egyet tudok csak harcolni érte ő a mindenem

2017. okt. 3. 10:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem jövünk össze frissen szakított emberrel, illetve ezért nem ugrálunk szakítás után más kapcsolatokba.


Segíteni úgy tudsz, hogy hagyod és nem követeled tőle a gyász befejezését. Ha nem így teszel, idővel el fog hagyni.

2017. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szakítottak, lehet, hogy őt padlóra tette az exe, de még mindig szereti és rá vágyik, és te csak másodlagos vagy ilyen téren, nem tud szeretni téged úgy ahogyan arra te vágysz te csak búfelejtőként szolgálsz jelenleg.
2017. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normál esetben egy ember nem tudja "lekapcsolni" az érzelmeit, ha azok nem kellemesek. Idő kell neki, azt meg te tudod, hogy elég türelmes vagy-e, hogy kivárd, amíg meggyógyul lelkileg...
2017. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!