Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adott és vett jeleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adott és vett jeleket, ha nem akart semmit?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy a csajnak van távkapcsolatban barátja, és kezdetben csak beszélgettünk, aztán ő kezdte a közeledést. Feltűnően kereste a társaságomat, piszkált engem, aztán amikor finoman megérintettem, azt is tűrte, és egy idő után már a barátjáról sem beszélt nekem. Elkezdtünk találkozgatni, de nem történt semmi, beszélgettünk, poénkodtunk, egy idő után jöttek az ölelkezések, simogatások, és semmi nem zavarta őt, sőt többször pont ő kezdeményezett, ha mondjuk a vállamat simogatta, és közben a szemembe nézett, vagy átölelt, és a hátamat simogatta. Volt, amikor ritkábban tudtunk találkozni, de rendszerint lelkes volt, telefonon is aránylag sokat beszéltünk, és eljutottunk odáig, hogy az arcát és a kezét is simogathattam. Mindez hónapok alatt, egyébként sem vagyok az a lerohanós típus, tapasztalatom sincs a nőkkel, és kezdetben abban sem voltam biztos, hogy akar valamit. Erre most rövidre zárta a témát, hogy neki van barátja, és hogy ez így sok. Most akkor miért érte meg neki hónapokig játszadozni? Vagy jobban nyomulnom kellett volna? Nagyon összezuhantam lelkileg, mert beleszerettem, de ezek után már tényleg nem tudom, hogy kinek higgyek majd, és hogy jelnek vehető-e az, amit valaki produkál.

2017. okt. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor történik meg ez, mert szeretik a nők és persze a férfiak is az egojukat növelni. Hízelgő nekik, hogy valakit magukba bolonditanak, de mikor komolyra fordulna a dolog, akkor kocc van,, de én hűséges vagyok''. Mi a tanulság? Kapcsolatban élő nővel nem kezdünk.
2017. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én tapasztalatlan vagyok, és annyi pozitív jel volt, meg annyira nem beszélt egy idő után a barátjáról, hogy elhittem, hogy komolyan érdekelhetem. Nekem eddig csak kudarcaim vannak ismerkedés terén, és bevallom, nekem is hízelgett a közeledése, és elhittem (mert el akartam hinni), hogy lehet nála esélyem.
2017. okt. 3. 21:59
 3/6 Tizenhármas ***** válasza:

Simán lehet, hogy más helyzetben valós is lett volna a közeledése.

De van, amihez nem kell tapasztalat.

Aki kapcsolatban van, attól ne várj semmit. Mert ha normális, akkor nem fogja lecserélni egy "jobbra" a párját mint ahogy a játékokban az ember fejlődés során péncált és fegyvert cserél.

Ha meg megcsalja azt akivel van, mégis mit várnál tőle?

Ezt most megtanultad, legközelebb már okosabb lesze, sajnos tovább kell lépni.

Bár én a helyedben felkészülnék rá, hogy ha vége lesz a kapcsolatának, akkor meg újra keresni fog téged.

2017. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Nyilván igazad van, csak jólesett a közeledése, nekem ilyenben még sosem volt részem. Egyébként meg a kapcsolat (vagy a házasság) sem jelent túl sokat, lehet az egy szarul működő viszony is, vagy egy olyan távkapcsolat, ami nem bírja ki a havi esetleg 1-2 találkozást. Ami érdekes, az az, hogy a csaj a távlati terveiről mindig úgy beszélt nekem, hogy egy szóval sem említette bennük a barátját (pl. "szeretnék a közelben egy kertes házat, ahol élnék, meg jó lenne egy kutya is" stb.), szóval oké, hogy távkapcsolat, és hogy őt ide köti a munkája, a csávót meg az övé máshová, csak ez így nekem kicsit furcsa. Mondjuk az is lehet, hogy idővel elmúlt a komolyabb érdeklődése, bár akkor meg miért engedte az utóbbi időben is a fokozatos közeledésemet.
2017. okt. 4. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is a játék része, hogy nem említette a barátjat. Azért ne úgy vedd, h csak pusztan gonoszkodasbol csinalta ezt veled. Biztos vonzodott hozzád, lehet magaban tiprodott is, hogy mit is csináljon ebben a helyzetben. Nekem is volt olyan, hogy meginogtam, vonzodtam máshoz, flortolgettem, de tovább nem leptem volna. Sajnos az emberek ilyenek.

1#

2017. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: De eleinte említette egyszer-kétszer, aztán meg semmi, vagy volt, hogy nem nagyon pozitívan nyilatkozott róla, de ez egyszer volt, az elmúlt kb. fél évben nem is említette őt. Tudom, hogy nem feltétlenül játszadozott, neki is nagyon rossz ez a helyzet, és tegnap este is vagy 20 percet beszéltünk telefonon, és ő sem nagyon tudja, hogy mi legyen. Azt mondta, nem akarja elvágni ezt a kapcsolatot, és a nyakamat merném rá tenni, hogy nem játszott meg semmit, és hogy ő is érzett/érez irántam valamit. Jó, nyilván benne volt a pakliban az is, hogy amikor már sejtette a közeledési szándékomat, akkor nem akart megbántani, de szerintem olyan nincs, hogy csak úgy sorozatosan engedem simogatni magam, fogni a kezem, ha nem érzek a másik iránt semmit, vagy sajnálatból sem csinálok ilyet. Én arra gondolok, hogy nem mer kilépni a kapcsolatából, pedig tuti, hogy nem vagyok neki közömbös. Ha kapcsolatban lévő nő lennék, ok nélkül biztos, hogy nem csinálnék olyat, hogy mások füle hallatára többször hiányolok egy férfi kollégát, meg nem járkálnék el úgy hozzá, hogy kb. minden ismerős tudja (és esetleg pletykálhatnak is), nem ölelkeznék vele, nem simogatnánk egymást kölcsönösen. Mindezt úgy, hogy mások is próbálkoztak nála, de őket elzavarta, meg rosszakat mondott egy másik srácról, aki nyomult rá, engem meg nem hajtott el sosem. Tutira nem véletlen, hogy jólesett neki, ha cirógattam, ha fogtam a kezét, és nem feltétlenül csak azért, mert pótlék lettem volna neki, legalábbis gondolom.
2017. okt. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!