Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő azt mondja nem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő azt mondja nem számít milyen autója van egy srácnak, de akkor miért is nézik meg az autót meg azt is aki vezeti? Ha nem érdekli őket. Akkor miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert tetszik az autó? Én mindig megnézem a szép kocsikat, de ez nem jelenti azt, hogy én nem dolgoznék meg a sajátomért. Itt Magyarországon annyira nyomatjátok ezt a golddigger dolgot, pedig hidd el, hogy nem a kis 120 ezres fizutokra izgulnak :D Aki tényleg golddigger, az már rég külföldön van, ne aggódj. Ha a pasi is jól néz ki, akié az autó, akkor őt is megnézem, ahogy te is a csinos lányokat.
2017. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Mert pasik nem szoktak megnézni egy jobb autót? Meg hogy ki vezeti? :D


Most ha látok valami szokatlanul jót, nyilván megnézem, meg azt is, milyen emberhez tartozik.

Múltkor láttam egy tök cuki piros-fehér divatos babakocsit az úton, gyerekem sincs, nem is akarok, de szokatlanul stílusos babakocsi volt, hát megnéztem. Meg az anyukát is, aki tolta, mert miértne.

2017. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Tegnap láttam egy nagyon jó autót. Még utána is néztem. Körforgalomban, tehát szép lassan ment el mellettem.

Halvány lövésem sincs, hogy férfi vagy nő vezette, fiatal vagy öreg, egyedül volt vagy többen.

Erről ennyit.

2017. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nemhogy autóm, még jogsim sincs. Mégsem volt soha gondom a csajozással.
2017. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én spec nem nézem meg az autókat egyik olyan mint a másik a szememben. Az árát meg megtippelni sem tudom. Az mondjuk vicces, mikor egy pasi fel akar vágni nekem, én meg pislogok mint hal a szatyorba, hogy "ahhamm..és ez most akkor jó?" :D
2017. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Hogy őszinte legyek, én soha nem a pasit nézem. Ha látok egy jó autót, akkor azt megnézem, de ennyi. A minap egy tuning Trabantra tátottam a szám, nagyon jól meg volt csinálva.
2017. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ki mivel közlekedik, a közlekedési eszközök is hidegen hagynak. De van, akit szimplán a járgány érdekel, mégsem az alapján ismerkedik. Van, aki meg igen, de gondolom, nem tőlük hallod, hogy ez nem fontos. Nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
33%
A férfiak is megnézik az autókat. Pár napja egy fekete VW Polóval a Lidl parkolójában felugratott valaki a padkára, amikor beröffentette a kocsit, s fennakadt a sávelválasztó betonelemen. Megnéztem a kocsit, szépen lezúzta az elülső lököst, hát kíváncsi voltam a sofőrre, ki ez az tehetség. Természetesen nő volt és szőke. Elröhögtem magam, aztán továbbhajtottam.
2017. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jajj, mert a pasik nem neznek meg egy Jo autot es Jo not! Kulon kulon is, ha Meg egyutt van a ketto, akkor hatvanyozottan.
2017. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

#legrosszqbb: szoke nok is huznak meg autot es barna ferfiak is, csak azt nem jegyzed meg es nem rohogsz rajta. idiota!



Egy szoke no, aki soha semmilyen autoban nem tett kart 15 Eve.

2017. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!