Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok nagy része tényleg ennyire célorientált, ennyire eredmény centrikus, hogy csak az érdekli, hogy mije van a srácnak, nem pedig az, hogy mennyire próbálkozik, mennyire törekszik a cél felé?

Figyelt kérdés
Az nem érdekli őket, hogy hogyan jutott el oda, ahová, az nem érdekli őket, csak az eredmény? Teszem fel van egy huszonéves, 30 as férfi és tör a cél felé, próbálkozik jobb munkahely felé evickélni minden eredjével, de nem jön össze, akkor az már nem jó pasi, mert hiába próbálkozik ezerrel, de nincs sikere? Vagy szeretne lakást, autót venni és kapaszkodik ahogy tud és gyűjtöget a fizetéséből rendkívül okosan, de mégsem jön össze hamar a lakás, c sak pl 10 év múlva, akkor már nem jó pasi, mert még nincs meg a lakás, amit a lányok rögtön akarnak? Főleg ha jön a baba. Vagy nincs barátja a srácnak, de törekszik rá, hogy legyen és mindenkivel barátkozik, de mégsem jön össze a barát neki, akkor a lányok lúzernek könyvelik el, mert hiába a próbálkozás, ha nincs siker? Ennyire sikerorientált lett a legtöbb mai nő? Nem hajlandóak magukba nézni? Az erőfeszítés nem számít nekik, csak az eredmény? Az sem fontos, ha apuka tolta a pasija alá a kocsit stb, de a végeredmény mégis csak kézzel fogható? Ennyire számítóak sokan?
2014. jún. 26. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
embere válogattya
2014. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezzel van a gond. A gond ott kezdődik, hogy próbálsz valakit megismerni, akiről próbálod azt mondani, hogy nem érdekel a pénze. Eltelik pár tali és rájössz, hogy az illetőnek arra van csak pénze,amire akarja. De pl egy 200ft-os pizzaszeletre sem hív meg, mert nincs benne illem.


Tehát eljutni nehéz addig, hogy egyáltalán egy normális randin kiderüljenek a dolgok, mert kiábrándulsz.

2014. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én elsősorban arra gondoltam, amit ismerős férfiaktól hallottam, hogy elmentek randira vagy alakult a dolog és a legtöbb nőt nem az érdekelte, hogy közösen hogyan tudnának jövőt felépíteni, hanem az érdekelte őket, ami van, amibe ,,bele lehet tenni a fenekét". Itt most pedig nem is anyagias nőkről beszélek, hanem átlag 25 körüli, feletti nőkről. Az hogy közösen a jövőt felépíteni, az nem volt afontos, hanem az, hogy mije van a srácnak, mit hoz magával a kapcsolatba. Az nem érdekelte a lányoknak, hogy saját maguknak pl egy árva petákjuk sincs, de a srácnak azért csak-csak legyen. Ha azt saját mag, vagy apuka hozta össze, az sem számított, csak az eredmény, hogy van és kész.
2014. jún. 26. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Kereslet - kínálat.
2014. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A célorientáltat és eredménycentrikusat ne keverjük már össze az anyagias, pénzéhes r*bikkel.
2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"hanem az, hogy mije van a srácnak, mit hoz magával a kapcsolatba."


Ez teljesen jogos elvárás, ha egy lány is tudja fizetni mondjuk az albiját, akkor a pasi se az anyjáékkal éljen munka nélkül, egy bsc-t csinálgatva 5 éve 30 évesen...


De ha a csajnak semmije nincs, akkor az nem jó. Az emberek amúgy sikerorientáltak, hiszen a siker nem negatív fogalom, kérdező. Az, hogy nincs barátja, elmond valamit az emberről, akárhány éves is! Vagy ha nincs munkája évek óta, vagy nem tud magának életet teremteni. Ugyanúgy ciki ez egy nőnek is, de egy férfinak is!


27N

2014. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezért mondom én mindig, hogy ha egy pasinak van valamije és a csaj meg csóró, akkor maximum akkor fognak jó párost alakítani, ha mindketten őszintén szeretik egymást.


De a normális az lenne, ha mindkét félnek hasonló anyagi körülményei lennének.


Én speciel eleve jó körülmények közé születtem, a szüleim kidolgozták a belüket, hogy továbbtanulhassak és legyen belőlem valaki és támogassanak, hogy ne úgy induljak el az életben, ahogy ők anno. Természetesen sikerült is jó állást találnom, ellátnom magam és önállóan élek már évek óta. Próbáltam gazdagabb-szegényebb sráccal is kapcsolatba kerülni, de rájöttem, hogy tényleg csak olyannal jó, aki tényleg hozzám hasonló....

2014. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egész világ a férfiaknak kedvez. nem zavarnak el sehonnan, mert hogy egyszer majd szülni akarsz, nem néznek ki bizonyos munkakörökből mert nőként akarsz egy férfiasnak kikiáltott szakmában érvényesülni, nem kapsz sokkal kevesebb fizetést ugyanazért a munkáért, stb. Ha még így sem értél el 30 éves korodra semmit, az igenis gáz. A nőknek többet kell harcolni a jó egzisztenciáért mint a férfiaknak, és ha sikerül nekik nem bolti eladóként vagy valami hasonló szarként elhelyezkedni, akkor nem fogja őket meghatni, hogy te majd 40 éves korodra talán kilépsz a szalagmunkás meg az árufeltöltő színvonalból. Senki nem fog egy olyan férfira alapozni, aki tengődik, és gyártja a kifogásokat. Senkinek sem kell sikertelen ember, se nő se férfi. Rohadtul nem érdekel senkit az erőfeszítés, az önmagában nem érték.
2014. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt a baj, hogy a szemetekben csak a villan, bw az érték. Szép kis világot élünk, el fog pusztulni hamarosan.
2014. jún. 26. 15:13
 10/13 A kérdező kommentje:
villa, bmw.
2014. jún. 26. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!