Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncs.hu-hoz segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu-hoz segítség?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel a koleszból csináltunk egy kamuprofilt, hogy körbenézzünk, de nem tudjuk megnyitni sem a profilokat, sem az üzeneteket, se semmit. Ez miért van? Elő kellene fizetni? Azt hittem a "sugarbaby"-knek nem kell. Nagyon kíváncsiak vagyunk, de nincs tapasztalatunk a társkeresőkkel, főleg nem a puncs.hu-val :D

2017. okt. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát tényleg jó, hogy regisztráltatok, mert saját agyból nehezen fogtok tudni megélni.
2017. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Azért ha már ott vagytok x db sellő, akkor valamelyikőtök elolvashatta volna, hogy ellenőrzik a profilt és majd utána tudtok nézelődni.
2017. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
És ennyi aggyal képesek vagytok életben maradni?
2017. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk "randipartnert" találni az oldalon, nem komoly szándékkal mentünk fel, egyszerűen csak mindig feldobálta hirdetésben és annyit hallottunk már erről az oldalról, de ugye regisztráció nélkül nem lehet körbenézni... :D másodiknak szeretném üzenni, hogy már én is bánom a névválasztásom, de mentségemre legyen szólva, hogy 11 éves koromban csináltam magamnak a profilt, mikor nagy H2O lázban voltam :D az ellenőrzés elvileg már lement. Nem tudom mi lehet a probléma.
2017. okt. 6. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" másodiknak szeretném üzenni, hogy már én is bánom a névválasztásom, de mentségemre legyen szólva, hogy 11 éves koromban csináltam magamnak a profilt, mikor nagy H2O lázban voltam :D az ellenőrzés elvileg már lement. Nem tudom mi lehet a probléma."


A probléma, amit leírtam és itt sem olvastad el: ellenőrzik és utána tudtok nézelődni. Egyébként az én nevem is hasonlóan jött létre, részben ezért sincs kiírva. :)

2017. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok még, hátha :D köszi, jófej voltál :)
2017. okt. 6. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

"Barátnőimmel a koleszból csináltunk egy kamuprofilt, hogy körbenézzünk, de nem tudjuk megnyitni sem a profilokat, sem az üzeneteket, se semmit. Ez miért van?" Mert qrvának is hülyék vagytok.

31/f

2017. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elképzelni sem tudom, miért lennénk ettől qrvák, vagy épp hülyék. Kíváncsiak voltunk, azt elismerem, de ez nem egy komoly regisztráció, nem fogunk leállni senkivel chatelni.
2017. okt. 7. 00:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy azok vagytok, hanem annak is hülyék. Nehogy már egy oldalra nem tudtok egy kamu reget összehozni HÁRMAN ! :D

31/f

2017. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!