Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, megesett már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megesett már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatban esetleg házasságban éltek párotokkal. Minden szép és jó, biztos anyagi háttér, menő munkahely stb,ami a kapcsolat elején nagyon imponáló is volt a nőnek.Viszont előfordult,hogy nehezebb időket kellett megélni pl anyagi válság ami egy ideug eltartott. A kapcsolatotoknak sikerült az ilyen váratlan helyzeteket túlélni,vagy kifogott rajta?
2017. okt. 6. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvesztettem a munkám és fél évig, nem is találtam másikat.


Kezdő voltam akkoriban még a szakmában, de végig támogatott.

Végül, a segítségével (ismeretségének köszönhetően) találtam meg az új munkahelyemet, ami máig megvan.

Rengeteg gödrön túl vagyunk, de eddig, még mindent túléltünk.

2017. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kinek hogy.... van hogy nincs vele gond van hogy véget vett a kapcsolatnak
2017. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Amikor az első exbarátnőmmel összejöttem, diákmelósként dolgoztam egy gyárban, miközben két középiskolában koptattam a padokat az OKJ-s képzettségekért, 20-21 éves voltam, a kapcsolatunk jelentős része azzal telt, hogy miért nem hagyom ott az iskolákat, tanfolyamokat, meg a munkahelyemet és keresek olyan állást, amiben jól élnénk, viszont ez idő alatt ő egy étteremben lébecolt havi 70 ezer forintért, de tőlem elvárta volna, hogy a szart is kihajtassam magamból havi 200-ért. (10-12 éve nagyon jó pénznek számított.)


A második exbarátnőm konkrétan letojta, hogy mit dolgozok, mennyit keresek, ám mint kiderült, ő egy magánzó terminátort keresett magának, aki húszezreseket kakil. :) Nem tartott sokáig a mi "szerelmünk"... :(

2017. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Még ennél cifrább is.


Ha emiatt most szétmentek, akkor örülj, h szabadulsz: jobb most, mintha 2 gyerek múlva. Nem,


Ha együtt maradtok, az megerősíti a kapcsolatotokat.


Csak nyerhetsz az ilyen válságokon.

2017. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát velem nem, mivel én munkanélküli voltam, amikor összejöttünk, és anyámnál laktam, de nem zavarta.

Most közös lakásunk van, hét éve vagyunk együtt.

Szerintem én az elején ezzel kiszűrtem az anyagias lányokat.

2017. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!