Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik 25-30 között veszették el a szüzességük, mennyire lesznek dicsekvőek, ha szóba áll velük egy nő?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

megint egy olyan kerdes aminél nem lehet általánositani. Pontosan ilyen az is h aki tul idősen vesziti el a szuzesseget az valszeg nem akar hosszu kapcsolatot hanem minnél több nőt megfektetni h bepotolja az elvesztett eveket.


Mibol gondolod h az ilyenkoru szuz ferfiakkal nem állnak szoba a nők? Azt hiszed h csak a zok a ferfiak tudnak nokkel beszelni v megnevettetni a noket akik mar szexeltek?

2017. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd jaguár barátunkat.
2017. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszed h csak azok a ferfiak tudnak nokkel beszelni v megnevettetni a noket akik mar szexeltek?
2017. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Te tudsz szöveget értelmezni?
2017. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

#2

Érdekes mert egyrészt, nem 25 és 30 között voltam először nővel, másrészt, dicsekedni sem szoktam még, ha néhány gyengeelméjűnek már az is dicsekvés, ha valami számomra érthetetlen szituról írok ki kérdést amiben urambocsáss történt velem valami jó is.

2017. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-nek

akarmilyen valaszok is jönnek, általánositani nem érdemes meg ha többen is ugyanazt irjak, erre szerettem volna felhivni a figyelmet.

2017. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként én mindig megmosolyogtam anno, mikor a pasi haverjaim elvesztették a szüzességüket. Előtte mindig ment a "nekem nem kell nő / meglehetett volna csak nem akartam" stb. Utána meg nagy szexszakértők lettek, folyamatosan hajtották a csajokat és állandóan arról kellett velük beszélgetni. Mondjuk szerintem ez egy természetes dolog, a szüzesség elvesztése mindenkinek nagy dolog azért az életében szerintem.
2017. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!