Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért randizik velem annyi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért randizik velem annyi jó pasi, ha csúnya az orrom?

Figyelt kérdés
Oldalról nézve puklis az orrom(görbe) és hosszúkás is, szemből rendben van és úgy az összképet nézve egész szép az arcom, nagy kék szemeim vannak, szép a szám, a bőröm stb. Emellett nagyon jó alakom van és csinosan öltözök. De akkor sem értem. Lehet ez nemis akkora szépséghiba, mint amekkorának én gondolom?

2017. okt. 7. 00:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Biztos jó fogás esik rajta. Vagy mittudomén...


Azért, szerintem egy orr-problémán kevés férfi akadna fent, ha ezt leszámítva minden rendben van. Szóval azt az esetet leszámítva, ha az ember fejének effektíve nyele van (lásd még:"balkezes, kozák pisztolytáska"), a mi világunk inkább a Nap, mintsem az orrod körül forog.

2017. okt. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
A gondolkodásoddal nagyobb bajok vannak, mint az orroddal. Kár hogy azt nem lehet plasztikáztatni.
2017. okt. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ennek örülni kellene inkább. Vagy ha zavar, hogy már baseball ütővel csapkodod magad elől el az érdeklődőket, akkor inkább adj át egyet-kettőt olyannak, aki hiányzik egy pasi.

Az iróniát félretéve:

Voltam én is hasonló szituban: volt 1-2 nő, aki valamiért megfogott, de nem tudtam, hogy miért. Majd leesett, hogy az orra (pozitív értelemben furcsa, mert vagy hegyes volt, vagy (pl.:turcsi). Van, akinek ez a zsánere:).

2017. okt. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha sok jó pasi randizik veled, az nyilván azt jelenti, hogy nincs barátod, és senkivel nem jutsz a randinál tovább, mindenkitől kosarat kapsz. De ez biztos, hogy nem az orrod miatt van. Hülye nem vagy véletlen? Mert én arra szavaznék.
2017. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az az orr amot leirtál speciel
2017. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád... :-D
2017. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem is görbe orrom van, na és?


Többnyire a férfiak nem merülnek el ennyire a részletekben, azt nézik, hogy rendben van-e az összkép vagy sem.

2017. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#14 rosszindulatú nem vagy véletlen? Jaj, várj, ez egy magyar fórum, itt sajnos alap a rosszindulat..:D Hallottál már arról, hogy "ha nem tudsz jót/kedveset mondani, akkor inkább ne mondj semmit"? :)


Amúgy honnan veszed, hogy ők adnak kosarat? Ez amúgy is pont ellenkezőleg működik: minél hülyébb, "egyszerűbb" valaki, annál könnyebben talál párt :D Nem tudom, észrevetted-e, de a képzettebbek, okosabbak sokkal válogatósabbak, nyilván nem véletlenül.


A normális kommenteket köszönöm! :)

2017. okt. 7. 09:05
 19/24 anonim ***** válasza:
32%

"ez egy magyar fórum, itt sajnos alap a rosszindulat"


Ilyen hatalmas világi tapasztalattal rendelkezel?

Hogy egy számodra nem tetsző (megjegyzem amúgy sok igazság van benne) válasszal párhuzamot állítasz egy egész népcsoport felett? Akkor minek kérdezel magyar oldalon?

Gondolom lehetsz vagy 17-18 éves, mert a gondolkodásod és a felfogásod nagyon gyermeteg.

Menj vissza inkább a fészbúkra, ott megtalálod a szintednek megfelelő partnereket :)

2017. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 éltem külföldön több országban is, így igen, tapasztalatból mondom. Azzal, hogy valaki lehülyéz egy vadidegen embert, csak a saját szegénységét minősíti. Miért lennék hülye? Azért, mert nem vagyok kibékülve egy szépséghibámmal? Ez hogy függ össze azzal, hogy valaki hülye? Mindegy, kár is a szót ilyen emberekre pazarolni :D
2017. okt. 7. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!