Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Szép) Lányok, Hölgyek! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Szép) Lányok, Hölgyek! Egy csúnya, nem ellenszenves, pasi ha (őszintén) bókol nektek ugyanolyan jól hat mintha egy álompasi mondaná?

Figyelt kérdés
Azért nem reagáltok rá hogy el ne bízza magát....vagy nem esik olyan jól...

2017. szept. 8. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Inkább vetítsd megadra a kérdést. Egy számodra csúnya lány 100 bókja felér annyival mint egy szép lány mosolya? Na ugye, hogy nem...
2017. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Aki számomra nem jön be, nem vonzó, akár 100 szál vörös rózsát is hozhatna nekem, akkor se fogok vele járni és nem fogom annyira értékelni a bókjait, mintha egy számomra helyes pasi mondaná, aki komolyan gondolná velem a párkapcsolatot.
2017. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el,ha jól esik neki a bók, reagál rá, és ez nem egyenlö azzal hogy egyből lefeküdne vele..
2017. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Hidegen hagy.
2017. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Légy őszinte és betörik a fejed. Lám, máris le van szavazva a válaszom.


Ha őszinte vagyok, az a baj.

Ha nem vagyok őszinte, az a baj.


Tudjátok mit? Veletek van a probléma nem velünk!

2017. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Aki rondának született az egyedül fog meghalni, ha szerencséje van fiatalon, ha nem akkor öregen elesik a lakásban és a mumifikálódott holttestére csak hónapok múlva találnak rá, akkor is csak azért, mert "gyanúsan nincs fogyasztás + a számláján csak gyűlik a kisnyugdíj"
2017. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Egy felszínes ismeretségben számomra a bókok is felszínesnek tűnnek (rosszabb esetben erőltetettnek). Ez alól csak az kivétel, ha valaki "szakmai" szemmel bókol, akár ténylegesen szakmai téren, vagy pl ha tetszik neki a parfümöm és tudom hogy ő is parfümmániás stb.

Ezeken kívül hidegen hagynak a bókok, és nem is reagálok rájuk. Ego-tuningra meg nincs szükségem.

2017. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Csapda! Én sokszor azon vettem észre magam, h jókat beszélgetek nem túl helyes srácokkal, bókoltak is, amikor meg randira került volna a sor akkor , bocsi de csak haverságot tudok elképzelni. Szerintem ez nem jó, mert beleéli magát, és utána meg pofára esik. Ha csak kedves vagyok vele, meg dumálgatni akarok vele haveri alapon, azt annak veszi, hogy bejön és szabad a pálya.

Következtetés, akihez nem vonzódok, azt nem szabad erőltetni, akármilyen jófej is!

2017. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
1es belegondoltam. Nekem csak nagyon nyomulásból bókol egy lány (akik sokszor nem szépek), én viszont barátkozásból is próbálok. Én abban hiszek,hogy egy lány csak végső esetben nyomul durván avagy a minden mindeggy lányok....
2017. szept. 8. 20:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Barátkozni nem bókokkal szokás.
2017. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!