Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért pont vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért pont vele álmodok?

Figyelt kérdés

Három éve van barátnőm, akivel nagyon szép pár vagyunk.

Most mégis egy pasival álmodok(18+ kategóriásakat), és nem értem magam, sosem vonzott az erősebb nem, ő is max egy haver, jó társaság.

Mégis mi ütött belém?

30N


2017. okt. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Coming out-olj! Nézz szembe magaddal, és valld be, hogy az ellenkező nem is érdekel!
2017. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A biologiat nehez atverni, ez a hatranya a kamu-melegsegnek.
2017. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sose vonzottak, mindig csajokkal voltam.

Akivel két hete álmodok is évek óta ismerem, és ha személyesen találkozunk annyira mozgat meg mint két pasit egy kézfogás egymásközt.

2017. okt. 8. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra nem ütött beléd, mindenkinek vannak bizarr, fura álmai, amiket nem értünk, hogy miért álmodtunk, de nem tehetsz ellene semmit, és ha őszintén nem vonzanak a férfiak, akkor én nem tulajdonítanék nagy jelentőséget ennek.
2017. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az álmokat nehéz megmagyarázni. Egyébként vannak olyan elméletek, hogy minden ember biszexuális. Ebből nem tudom, mennyi az igazság. :D

De a lényeg, hogy ezek csak álmok, ettől te még "tudatosan" az vagy, aki eddig. Aztán hogy miféle dolgok rejtőznek elméd mélyén, nem hogy mi, de még te sem tudhatod. ;)

2017. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!