Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok pár kérdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok pár kérdésre? Főleg szülők?

Figyelt kérdés

Persze más is válaszolhat, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogyan zajlik.

Adott, hogy a fiatok, vagy lányotok, aki már nagykorú, de otthon lakik veletek.(Tegyük fel, hogy dolgozik, vagy mondjuk tanul.)


Milyen gyakran jöhet hozzátok a barátja, vagy a barátnője?

Beleszóltok/ Beleszólnátok abba, ha minden nap találkoznának mondjuk munka után/ előtt(attól függ, hogy dolgoznak pár órára?

Jöhetne hozzátok a fiú, vagy a lány?

Baj lenne, ha mondjuk hetente egyszer, vagy kétszer egy délután ott lenne?

Milyen gyakran aludhatna ott később?

Baj, ha minden nap találkoznának pár órára?

(Még nem élnek együtt, de tervezik majd a későbbiekben.


2017. okt. 8. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24L vagyok, még nem tudtam sajnos elköltözni, de tervbe van:)

Mi amikor tudunk találkozunk, heti 7 napból 4-et tuti együtt alszunk, hol náluk-hol nálunk.

Egyik család sem szól bele, a találkozgatásokba és az alvásokba.

De gondolom ez attól is függ, hogy mióta tart a kapcsolat.

2017. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ma megkaptam tőle, hogy engem mindenki irányít és azt csinálok amit más mond.

Kérdeztem, mire gondol?

Arra, hogy minden nap találkozunk.

És hogy ő jön értem minden nap.

Nem álltam le vele vitatkozni, de azért megyek el, mert felnőtt ember vagyok és vele boldog vagyok és felszabadult, kiegyensúlyozott és jól érzem magam vele.

Az, hogy még itthon élek egy dolog.Lehet, hogy meg tudnánk élni az ő fizetéséből, de mivel jövő hét Csütörtökön kezdek az új munkahelyen, meg soha nem voltam az, hogy eltartsanak, így egy kicsit odébb van az össze költözés.

Pedig még csak hozzánk se hozom fel, talán egyszer kétszer volt itt pár órára akkor is a szobámban voltunk.

Lehet, hogy csak 27szer találkoztunk mióta együtt vagyunk, de kb mikor volt egy 3 éves, egy másfél éves és egy fél éves kapcsolatom, jó, ha heti vagy kéthetente három napot együtt voltunk.

És az is, hogy jaj, túlzás.

Annyira gyomrom idegem van, azt sem tudom, hogy mondjuk el, hogy hétvégén együtt szeretnénk lenni.

Lehet, csak egy hónapja vagyunk együtt, de nem tinik vagyunk már.

Nem is engedély kéne, de ez felemészti az embert, ha a családtag így viselkedik vele szemben, még ha nem is hagyja y jön a lelki fröccs.

Ilyen pofátlan, ilyen bunkó, hülye, idióta, K.rca

2017. okt. 10. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!