Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hölgyek volt ra példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hölgyek volt ra példa hogy valakit nagyon durvan verbalisan kiosztottatok?

Figyelt kérdés
Mi lett utána,megkönnyebbülés vagy még inkább felhúztatok magatokat?
2017. okt. 8. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj... :D Először megkönnyebbülés, aztán megbánás, hogy ezt így azért mégse kellett volna.
2017. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát volt már, az illető megérdemelte ugyanis előtte folyamatosan szekált szavakkal ő is, én meg megelégeltem.
2017. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sztoriznatok...
2017. okt. 8. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Kötekedő részegeket meg beszólogató kanos perverzeket napi szinten. Utána baromi jó érzés, de azért pár perc múlva jön még egy idegsokk hullám, hogy hogy lehetnek ekkora suttyók ezen a földön.
2017. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idegsokk hullam?Az mi?
2017. okt. 8. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor úgy hirtelen rád jön, hogy szétvernél valamit olyan ideges vagy, mert megint eszedbe jutott az előbbi eset.
2017. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen volt már olyan,hogy durván kiosztottam a páromat amikor valami olyat csinált ami nem nagyon tetszett nekem de hamar megbocsájtottam neki és bocsánatot kértem,hogy túl durva voltam.
2017. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!