Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz barátnő vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok, vagy más is visszautasítaná az ajánlatot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. Mind a ketten huszonévesek vagyunk. Mind a ketten Budapesten élünk, de még otthon a szüleinknél, mert tanulunk. A barátom már nem egyszer felvetette, hogy el kéne velük mennem a nagyszüleihez a családjával együtt egy erdélyi kisfaluba pár napra, én pedig mindig nemet mondok. Méghozzá azért, mert az én nagyszüleim Budapesten laknak, de az egész kapcsolatunk során összesen egyszer jött el velem egy 20 percre, ellentétben én, az ő a más városokban, de belföldön lakó rokonaikhoz is nem egyszer ellátogattam vele. Az erdélyi nagyszjüleivel is találkoztam már, nincs velük semmi gondom sem, viszont azt is tudom, hogy amikor mennek, mivel nincsen több 2 szobánál, ahol a vendégek aludhatnának, a barátom együtt alszik a 3 fiú tesójával, és én erre az élményre valahogy nem vágyom 4 éjjelen keresztül. Mi több? A fürdőszoba szerűség, amilyük van, és az egyetlen wc a háztól nagyjából 100 méterre helyezkedik el. Már a barátomnak is elmondtam őszintén, hogy én így nagyon nem akarok elmenni a fentebb említett okok miatt. Szomorú volt, hogy nem megyek velük. Nem akarom elszomorítani, de egyszerűen a hideg kiráz a gondolattól is, hogy egy szobában kelljen aludnunk 4 éjszakát a tesóival, és totálisan megszűnjön napokra az én saját intim szférám. Ő még a városban lakó nagyszüleimhez se jön el, hiába hívom. Én pedig legyek összezárva az egész családjával napokra az Isten háta mögött? Kedvelem őket, de ennyire azért nem...

2017. okt. 8. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagy rossz, nekem így is kellesz!
2017. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerinten érthető. Ettől nem vagy rossz barátnő.
2017. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
En sem mennek el veluk. Sajnalom, Budapesten nottem fel, kulturalt korulmenyek kozott, nem vagyom en sem ilyen vilagvegi nyomortelepen hetvegezni.
2017. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy rossz, ha ő nem tiszteli meg a te nagyszüleidet egy tisztességes látogatással, neked se kell odamenni. Ráadásul érthető, hogy egy nő nem akar 3 fickóval együtt aludni, a pottyantós meg egy jó kis grátisz.
2017. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
En is tamogatom a dontesedet.
2017. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Bezzeg egy afrikai szafarira elmennél, ahol pálmalevéllel törölnéd a kipufogódat...:)

Az lenne a megoldás, hogy arra joggal hivatkozhatsz, hogy nem szeretnél 3 pasival aludni, ezért kivennétek egy szobát a közeli panzióban, és ott aludhatnátok, meg üríthetnétek - ha már ennyire kényes vagy...

Erdély gyönyörű, az ottani világ egyszerűbb és tisztább, nincs annyi sznob mint Pesten!

2017. okt. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező. A te nagyszüleidet nem tiszteli meg akkpr nincs miről beszélni.
2017. okt. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig izgalmas túrának ígérkezik. Én gondolkodás nélkül csomagolnék, és indulhatunk. De nem vagy rossz barátnő, ha Te nem akarsz menni. Voltál már ott, nem igazán tetszett. Őszintén elmondtad, mi a bajod, a barátod meg elfogadta. Az viszont érdekes kérdés, hogy a barátod miért nem akar elmenni a Te nagyszüleidhez.
2017. okt. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már voltam Erdélyben. Akkor panzióban szálltunk meg. Egyébként szép hely, de ettől függetlenül nem vágyom vissza oda. Amúgy meg azon a helyen nincs "közeli" panzió. :DD
2017. okt. 9. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát engem is a hányinger kerülgetne egy ilyen programtól, pedig én férfi vagyok... A barátod nem tudom mit vár az élettől, ekkora loser?
2017. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!