Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlennek érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlennek érzem magam a barátnőm mellett?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és valamiért nagyon rosszul érzem magam mellette, kisebbrendűnek érzem magam.

Nemi 2 diplomája van, bankban egy nagyon fontos szerepet tölte be,tőzsdézik, saját cégen töro a fejét, szóval tipikus üzletasszony, helyesebbnélmhelyesebb gazdag pasik veszik körül a munkahelyén.

Ém pedig villanyszerelő vagyok:| nem nagyon megy jól.

Már most a sokszorosát keresi meg az én fizetésemnek. 24 éves,én 26 vagyok.

Nem rudom a jövőre nézve hogyan fogunk egymás mellett maradni,ha ennyire különböző az utunk...

Érdemes lenne még most véget vetni ennek az egésznek? Már ezen töröm a fejem...nagyon szeretem,mindennél jobban,de kezdenek ezek a különbségek nagyon érzékelhetővé válni...

26F



2017. okt. 7. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Téged ez önmagában ne zavarjon, viszont ha a barátnőd ezt hozzád vágná vagy éreztetné veled, akkor küldd el délre! Ha szemedre veti akkor nem is szeret. Nem a pénznek kell hogy meghatározzon egy embert, hanem a belső értékei, a szeretete a szerelme amit nyújt a párjának. Ha ő téged nem értékel, akkor úgy járt, hajtsd el.
2017. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy ő bankban dolgozik a 2 diplomájával, te meg villanyszerelő vagy, nem feltétlen jelenti azt, hogy több nálad.
2017. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha ő nem sugallja feléd azt, hogy többnek érzi magát tőled, akkor a kisebbségi komplexus csak a te fejedben létezik. Ne hagyd, hogy az önértékelési zavarod közétek álljon! Veled van, téged szeret, NEM a pénzedet.
2017. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

te balek vagy :) A villanyszerelő piszok jól keres, illetve ha nem is annyira de a havi 400at hazaviszi (legalabbis ennyit fizetunk nekik, és alig van villanyszerelő ilyen olcsón)

lehet saját céget csinálni villanyt szerelni nem büdös szakma az..


ha meg neki nem jó mert nagyon menő egy villanyszerelőhöz képest akkor vége lesz, de nem hiszem hogy minden nő ilyen lenne..

ellenben mint irtam havi 400 a beugró, utána ha saját vállalkozás van embereket veszel fel ezt lehet duplázni ami ma magyarországon ha nem is gazdag de nyugodt élethez elég..

2017. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is csinálhatsz saját vállalkozást. Iszonyú kevés a jo szakember. Esetleg még kitanulhatnal mást is a villanyszerelő mellett pl festes-hideg-meleg burkolás, viz-gaz szerelés. Összeszedhetsz egy csapatot is es a brigáddal együtt is vallalhatsz lakasfelujitast.


Sok lehetőséged van neked is csak elni kell vele

2017. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, konkrétan mit csinálsz villanyszerelésen belül, de fejleszd magad és "vállalkozz" Te is.

Pl. riasztók és egyéb biztonsági rendszerek kialakítása biztos jól jövedelmezne.

2017. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Totál hülye vagy! Legyél már büszke hogy villanyszerelő vagy. A párom vill.szerelő volt, nekem vállalkozásunk.

Autója sem volt a páromnak én vittem. Nekem mindenre telt, neki alig. Most ő keres jobban, nekem meg nem megy annyira.

2017. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Volt egy barátnőm kb. 30 éve a szüleinél hasonló volt a felállás. Nem zavarták egymást, mindenki csinálta a dolgát amihez értett, jól kiegészítették egymást, ennek immár több mint 40 éve. Még mindig együtt!
2017. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az is a baj,hogy sokszor megyek vele ilyen céges munkavacsorákra, és látom rajta hogy szégyelli,amikor a szétgyúrt, botoxozott!!!! Bankár férfi kollégái megkérdezik mivel foglalkozom. Persze nem mondja a barátnőm,de láton rajta,hogy roppant kellemetlenül érzi magát olyannor.

Ha pl nem megyek vele és látok 1-2 képet,videót,ami a vacsorákin,céges bulikon készült, felszabadult, kicsit “sznob” is, ha ott vagyok kellemetlen neki.

Na ez az amiért főleg nem akarom tovább.

A barátnői(akik szintén nagy üzletasszonyok) telebeszélik a fejét. Egyszer halkottam,ahogy mondta neki az egyik,hogy ő tényleg nem akar beleszólni,de mindenki maradjon az ő szintjén oárválasztásban:/

2017. okt. 7. 12:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ebben igazad van..

ezzel nem tudsz mit kezdeni, sajnos, a párválasztásban számít a munkakör.

alapvetően én voltam az aki írtam hogy a villanyszerelők budapesten és környékén legalábbis 400e ftot lazán hazavisznek (ennyiért keres a cégem villanyszerelőt és nincs ! ) .


De.

azzal soha, de soha nem fogsz tudni versenyezni hogy bankár a csaj. ilyen pl ha orvos azzal se lehet, teljesen felesleges, lehetsz te az attyaúristen villanyszerelő aki 3x annyit keres, akkor is csak egy villanyszerelő maradsz.


Ezen a kérdésen én már rég túl vagyok, a megoldás uj barátnő keresése.

2017. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!