Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok! Hosszú lesz. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júniusban ismét visszaköltöztem Budapestre, ahol konyhán kezdtem el dolgozni. A séf nem volt az esetem, de egy hónap elteltével, kezdtem érezni valamit iránta. Tudtam, hogy én sem vagyok neki unszimpatikus, mert mindig viccelődtünk egymással, egy szóval forrt köztünk a levegő. Egy hónap elteltével random kezdeményeztem én a csókot, Aztán felbátorodott. Július óta kb minden hèten 3-5 alkalommal együtt alszunk,viszont sosem én mondom neki, hanem ő hív magához. Róla azt kell tudni, hogy 10 éve, mióta Magyarországon van, nem nagyon volt kapcsolata. Heti 5-7 napokat dolgozik 8-14 orában. (Valószínűleg ezért).


Szóval.. miért van az, hogy egy hétig normálisan viselkedik, puszilgat.. ölel.. szeretget.. aztán 2 napig nagyon távolságtartó.Abban biztos vagyok, hogy rajtam kívül senkivel sem foglalkozik. Valamitől fél?? Tudja hogy szeretem,és szerintem ő is engem.. Talán a sok munka miatt érezheti, hogy nem tud teljes szerepet vállalni egy kapcsolatban? Nem tudom mi lenne a jó megoldás, de az őrlődésbe viszont bekattanok, viszont lezárni sem tudom, mert nagyon szeretem.


2017. okt. 9. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Munka miatt kizàrt lenne szerintem valami màs lehet az oka.
2017. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen neki is kell a pihenés.

Így isszéthajtja magát, erre jössz még te... és mikor pihenjen? Hmm...?

2017. okt. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle...de amit leírtál két dolog lehet, vagy akar egy kicsit " egyedül" is lenni és pihizni, vagy inkább a szexkapcsolat felé menne.
2017. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy több mint szex az ő részéről is. Nem tudja tagadni, ha rám néz, azt mondta nekem, hogy neki is szüksége van arra, hogy szeressék/szeressen, de a jövőjén dolgozik jelenleg és egy normális kapcsolatot nem tud adni nekem. Végülis én is vendéglátózom, és megértem, nekem nem szükségesek a randik sem.. elég ha pár órát vele vagyok
2017. okt. 10. 05:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vele beszélnéd ezt meg?
2017. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!