Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hanyadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randi után lehet rákérdezni, hogy a másik másokkal is randizik-e?

Figyelt kérdés
Már 5x randiztunk és kezdem megkedvelni, szóval rosszul érintene, ha rajtam kívül más is lenne.De félek hogy ezzel elijesztem.

2017. okt. 9. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első jólsikerült után.

31/f

2017. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad valakivel eszed ágába sincs mással randizni ha már az 5 randinál jártok. Tehát nem ezzel ijesztenéd el, ha még mindig ismerkedik másokkal is, akkor nem vonzódik eléggé hozzád... De akkor meg minek találkozna veled?


De kérdezz rá ha gondolod, hogy ő hogy érzi mi van köztetek.

2017. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy más is van? Nekem eszembe nem jutna ilyesmi, főleg az 5. randi után. Lehet, hogy túl sokat agyalsz, nem tudsz ellazulni. Ez lehet inkább az, amitől tartanod kéne nem?
2017. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
onnan hogy nem magyar fiúról van szó.erasmusos és az tudjuk mivel jár,bulik, pia új emberek, izgalmas mert külföld ,kaland az egész
2017. okt. 9. 23:54
 5/9 kén_ ***** válasza:

Szerintem először az a legjobb, ha megpróbálsz rá odafigyelni. Mennyire érzi magát jól veled, mennyire felszabadult, mennyire hagy ki az időérzéke, ha veled van, apróbb jelek, stb.

Ha ezekből nem sikerül leszűrni semmit, akkor meg kérdezz rá, de ne vallatásszerűen, hanem lazán.

2017. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja vágom, az erasmusban való részvétel egyik feltétele, hogy csapongj. Ez tuti nem ember függő, mert az erasmusos, na az egy külön fajta.

Te tényleg túl sokat agyalsz.

2017. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha engem komolyan érdekel az illető az elsőn már rákérdeznék
2017. okt. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Aha hát persze ez az ember biztos befogja vallani 😂😂😂! 38f
2017. okt. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 randi után, ha már csók is volt.


Ne ő hozzon téged kellemetlen helyzetbe, hozd te inkább őt azzal hogy megkérdezed. (Itt most nincs más út, lehetőség)

2017. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!