Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kipróbálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki kipróbálta a hármas szexet bármilyen felállásban és negatív érzésekkel jött ki belőle? Ha igen akkor mi volt a probléma? Férfiak és nők válaszát is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, még az exemmel, húszas éveim legelején. Nagyon rossz volt, mert szerettem, szörnyű volt látni más nővel szexelni, ráadásul utána rettegtem, hogy megcsal vele, mert már úgyis megvolt. Valóban megcsalt vele, többször is. Mondjuk nem csak vele, mint kiderült, de vele sokszor. Soha többé nem tenném ezt meg senki kedvéért.
2017. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyilt és őszinte választ. A hármas szexxel kapcsolatban ezen az oldalom csak szuperlativuszokban beszélnek hogy mennyire fantasztikus és életük legnagyobb élménye. Azért szerintem is vannak akik megbánták vagy nem olyan volt mint a fantáziájukban.
2017. okt. 10. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Szia. Én voltam harmadik régebben egy pár mellett. Állításuk szerint pozitív élmény volt nekik, többször megismételtük, jó barátok lettünk. Ők egy évvel később szakítottak, de nem ez miatt. A csajjal azóta is tartjuk a kapcsolatot.

26n

2017. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%

A ferjem (akkor meg volegenyem) kinezett 1 csajt maganak jopar evvel ezelott,mit nem adott a sors kolleganok lettunk es szingli volt a csaj igyhat osszehoztunk egy harmast.Az este erdekesen sult el miutan a csaj kijelentette hogy csajjal sokkal jobb mint pasival,ezert a paromnak lelankadt a kedve de megvolt.Kesobb elkezdett gondolkozni a parom hogy vajon en vagyok e neki az igazi(6 honappal a lagzi elott) ezert 2 napra eltunt(kocsiban aludt nem keresett).Ezek utan rajott hogy hiaba hajszolna a masik csajt nem felelne meg a csaj kriteriumainak es hogy en vagyok ugymond a fonyeremeny a szamara amilyen szerencses flotas ott all a szeme elott es megsem latja.Ez idestova 8 honapja tortent azota osszehazasodtunk es nagyon boldogok vagyunk.Egy probat meger de vallalnod kell utanna a kovetkezmenyeket hiszem lehet pozitiv vagy negativ,partol,kapcsolattol fuggoen :)

24/L

2017. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
4: tehát a pasid belezúgott a másik csajba, csak rájött, hogy annak úgyse kéne, ezért maradt az eredeti tervnél, és elvett téged. Ha nincs ló, jó a szamár is. Szép történet...
2017. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Többször voltunk hármasban.

Általában nagyon jó volt, de volt negatív is: akkor, amikor rosszul, felszínesen választottunk partnert.

Amióta - a neg. tapasztalatok alapján - sokkal jobban odafigyelünk, nem volt negatív érzésünk.

2018. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!